Peršokti į turinį

Yroo - Uzsidirbk pinigu jau dabar! - [TIKRA] + Irodymai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na tai pinigus gauni paypal, o jau su paypal gryninimu nepadesiu. Pats nesu niekada siuntes is banko i paypala, visada tik apmoku viska internete.

Aišku, tai neproblme agi skinų nusipirksiu :), per kiek laiko surinkai pirmą išgryninima? :) , gali man į pm parašyt reikia daugiau pagalbos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aišku, tai neproblme agi skinų nusipirksiu :), per kiek laiko surinkai pirmą išgryninima? :) , gali man į pm parašyt reikia daugiau pagalbos :)

Pirma issgryninima gavau sendien. Pakvieciau 10 gal zmoniu, surinkau 10k tasku, iskeiciau juos i 8$. Bet buvau padares klaida emaile, vietoj hotmail.co.uk parasiau gmail.co.uk :D ... Na bet parasiau administracijai, tai va sendien 20:00h parase administracija kad nera problemu, ir pakeite ta gala, ir gavau pinigus. Rasyk issamiai cia, tegu visi mato, gal padesim kitiems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tai gal padėtum ir paaiškintum kaip vykdyti tas misijas :)

 

O gausime dėžiu ne tik iš achievments.?

Gal kas paspaus? https://yroo.com/page/social?ga_ref=social_invite&ga_ruid=200304

 

Na tai eik i google translate ir issiversk ka ten raso... O del tasku gavimo tai taip, gausi ne tik is achievements, ten tie laikini ivygdai juos ir viskas... Gauni kiekviena karta kaip zmogus uzsiregistruoja ir patvirtina email. Seniau bent jau man duodavo po 1k-2k tasku, bet matau sumazino limita nes daug kas pradejo kviest, kompanija cj pamate kad perdaug moket pinigu reikia. Tad dabar gauni po 200-250, aisku gali gaut ir daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3102 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...