Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Padėkit dėl lago...


kestis50

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3295 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Aš turiu omeni Update o ne crack. O grafikas žiūrėjai? Gal kiek per aukštos nors maždaug high/medium turėtu tempt pagal mane.

 

Supranti aš tik isirašiau žaidžiau nu pradėjau misija pradėjo lagint.Galvoju rr padarysiu.Žaidžiu po minutės vėl lagina...Nuėjau nustačiau ant Low viska vis tiek tas pats...Gal galėtum numest iškur čia viska veikiantį siustis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia kol parsiūs..Niekas neseedina

Palauk kokių 10-20min.. Turėtu greitis tikrai padidėt, pas mane irgi nekarta būna kad pradžiai greitis būna žiauriai mažas nes seederių gan mažai o po kurio laiko 400-500kb eina (nes tik tiek mano internetas išspaudžia).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šie būdai galioja tik tuomet kaip jūsų turimas PC atitinka minimalius reikalavimus.

 

  • Įsitikinkite ar turite DirectX 11. Spaudžiame užduočių juostoje start ir paieškos laukelyje rašome dxdiag, atidarę rasite kokia versija pas jus yra
  • Jeigu drop'ina kaip atsitrenkiate, atsinaujinkite garso draiverius.
  • Nustatymuose persikeiskite pelės nustatymus iš Raw imput į Direceted.
  • Jeigu jūsų kompiuteris turi dvi vaizdo kortas (vieną integruotą, kitą paprastą). Einame į Nvidia Control Panel (arba AMD) ir spaudžiame 3D Settings susirandame GTA V ir pakeičiame vaizdo plokštės nustatymus į HIGH-PERFORMANCE.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3295 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...