Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3773 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Kokios spalvos turėtų dominuoti naujame dizaine?  

836 balsai

  1. 1. Kokios spalvos turėtų dominuoti naujame dizaine?



Recommended Posts

(redaguota)

Šviesu ir tamsų su tam tikru mygtuku. Pvz.: vakare su šviesiu dizainu apakti gali.

Tai tiesiog reikėtų kokios nors naktinio režimo mygtuko kuris pakeistu visas forumo spalvas į tamsesnes. Kažkas tokio.

P.S. Tikiuosi naujasis dizainas nebus toks kreivas ir bjaurus kaip dabartinis "Metro". :D

Tai gal padarom day&night cycle dizainą, kuris dieną automatiškai būtų šviesus, o naktį tamsus pagal Lietuvos laiką. :mucha:

Redaguota , nario Alter
  • Teigiamai 3

Aš asmeniškai norėjau pasakyti, kad būtų labai šaunu jai dizaino spalva būtų panaši į pilkšva, šiektiek pilka ( manau supratote ), bet tikrai nenorėčiau tokio dizaino kuris yra dabar "metro" man jis tiesą sakant yra per šviesus ir šiaip nelabai suderintas, kiek seku forumą esu matęs ne vieno ir ne dvėjų asmenų nusiskundimus apie šį dizainą, o manau "pilkas ; pilkšvas" būtų pats tas. Spalvų paletėje spalvos "#bebebe" "#dddddd" "#d1d1d1"

NIEKO ASMENIŠKO, TIESIOG IŠSAKYTA NUOMONĖ.
 

uLjLX7L.png

 

O tai kaip tada kitų šalių lietuviams? :D

Tada gal nustatymą pagal kompiuterio laiką???

 

 

O šeip kai atėjo šis tas naujasis kreivas dizainas, nebuvo džiaugsmingai sutiktas, ištikrųjų nėra gražus, tik keleta peckelionių(kalbu kad an headerio su paint užrašyti užraša nėr kas veikti), ir daugelis liko prie senojo, norint kurti naują reikia sukurti kažką oho, reikia padaryti taip kad nebūtų baltas kaip tuščias popieriaus lapas, ir netamsus, reikia atrasti derinnuką, balsavau asmeniškai už tamsų, nes tavo šviesus - baltas.

7-years-strong.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3773 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...