Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Apgavykas Dovydas.B ,,Reklamuotojas"

Jack#

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena. Norėčiau papasokoti biškuti apie Dovydas.B kiek visi čia šneka jis ,,Patikimas' tačiau taip nėra, niekom nesiskyria nuo ,,Wast_Boss" .

Žodžiu viskas buvo taip, pasikviečiau į projektą sutiko viskas ok. Reklamavom projektą, viskas buvo daroma kartu tačiau viena diena pareiškė. Jeigu neparodysi modifikacijos išeinu iš projekto , ok atėjo ta diena ir jis pareiškė jog išeinu. Išėjo, nuėmiau privilegijas viskas točnai fsio ryšiai baigės.

Pyst dabar čia nesenai ateinu į foruma žiuriu aš nebe Adminas, ir užbanintas. Bet žiuriu forumas yra točnai, kadangi teko dirbti su tokiais atvėjais. Kaip tave išmeta ir užbnanina todėl nebuvo sunku atsibaninti ir užšidėti admina atgal, parašiau į skype kad ,,*Myliu SuperGames.lt* tau velniuk" jis parašė ok, reiškia sutinka jog apgavo. Žodžiu atsistačiau dabar viskas točnai, tačiau nepatarčiau į rimtus projektus imti šio vaikinuko, mačiau aš jo nuotraukytė. Viska mačiau nekažka, to labiau jog nepatikimas jeigu palieki projektą, išeini ir viskas.

Dabar kyla klausimas jums kaip jis čia taip susigrąžino? O čia iš topačio epizodo, Ry0^ gal žinot ši žmogu, o gal ne. Ji paėmėm kaip reklamotoją , kartu nusprendėm. Jis uždėjo jam privilegijas ir kaip paaiškėjo loge, jis turėjo administratoriaus priėjima prie forumo. Todėl uždėjo Dovydui atgal administratoriu ir reklamavo toliau tą šūda. :)

Kaip minėjau Dovydai išeini iš projekto, išeik tvarkingai. 

Toj bus video įrodymai.

Video už 5 min.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=KzFlgvSEuxQ

Lagina pc nes įjungtas kitas windows profilis su ,,Gta IV MP"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar aš pasakysiu. Viską ką tu pasakei galim sakyti, kad yra melas. Aš nesu nei vieno projekto sužlugdęs, jeigu jie užsidaro tai ne dėl mano kaltės. Kalbant apie tą Ry0^ tu jį priimei į projektą, o ne aš. Aš su juo nebendravau ir buvau PRIEŠ, kad jį priimtum tu. Tu sakai, kad buvai man nuėmęs, bet bichrina taip nebuvo, nes prie forumo tu nebuvai prisijungęs nuo 02d. Kitas dalykas aš pripažystu, kad tau nuėmiau, tačiau nk blogo, nes tu visvien galėjai viską susigrąžinti. Tavo tas video man neįdomus ir jo nežiūrėsiu. Bėje nlb supratau kokia atmazke šausi vakar turėjai prilėkt, laukiau kur buvom susitarę kokias 20min, bet tavęs nebuvo laido riteri..

Dzin ką jūs apie mane manot. Išeikit į lauką, pasižiūrėkit koks oras. Peace.

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Dabar aš pasakysiu. Viską ką tu pasakei galim sakyti, kad yra melas. Aš nesu nei vieno projekto sužlugdęs, jeigu jie užsidaro tai ne dėl mano kaltės. Kalbant apie tą Ry0^ tu jį priimei į projektą, o ne aš. Aš su juo nebendravau ir buvau PRIEŠ, kad jį priimtum tu. Tu sakai, kad buvai man nuėmęs, bet bichrina taip nebuvo, nes prie forumo tu nebuvai prisijungęs nuo 02d. Kitas dalykas aš pripažystu, kad tau nuėmiau, tačiau nk blogo, nes tu visvien galėjai viską susigrąžinti. Tavo tas video man neįdomus ir jo nežiūrėsiu. Bėje nlb supratau kokia atmazke šausi vakar turėjai prilėkt, laukiau kur buvom susitarę kokias 20min, bet tavęs nebuvo laido riteri..

Dzin ką jūs apie mane manot. Išeikit į lauką, pasižiūrėkit koks oras. Peace.

Lauke tu, spogas biški prasičiuhink. Čia jau nebesimazink , nuėmei adminą ir pakeitei adresa. + Pakenkei man, nes lankomumas buvo. Atvažiaves buvau, tik taves nemačiau katuk. į skype rašyk, ne forume tokius reikalus aiškintis. O kam išeit į lauką reik tai tik tau.

Sakau, lazda turi du galus ir kažkada tiesa išlis..

Nu mažas vaikas bando prasistumt, tik įspėt norėjau kad neiimtumėt. P.S. Jeigu neatrašyčiau, tai fsio bana gavau. Nes draugelis ,,Marius" administratorius gi.

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą

Lauke tu, spogas biški prasičiuhink. Čia jau nebesimazink , nuėmei adminą ir pakeitei adresa. + Pakenkei man, nes lankomumas buvo. Atvažiaves buvau, tik taves nemačiau katuk. į skype rašyk, ne forume tokius reikalus aiškintis. O kam išeit į lauką reik tai tik tau.

Nu mažas vaikas bando prasistumt, tik įspėt norėjau kad neiimtumėt. P.S. Jeigu neatrašyčiau, tai fsio bana gavau. Nes draugelis ,,Marius" administratorius gi.

Tu dar pats pakeitei teksta forumo i ngp-life. Plbm juokdarys. Sako buvau atvažiavęs :DD nuo 14:50-15:20 laukiau ir nk. Aktyvumo forume net nebuvo ir nereikia cia mazintis, o i kiema as iseinu, bet esu prie ragelio, o ne prie pc. Kai busiu namie pasuksiu.

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Tu dar pats pakeitei teksta forumo i ngp-life. Plbm juokdarys. Sako buvau atvažiavęs :DD nuo 14:50-15:20 laukiau ir nk. Aktyvumo forume net nebuvo ir nereikia cia mazintis, o i kiema as iseinu, bet esu prie ragelio, o ne prie pc. Kai busiu namie pasuksiu.

Aš pakeičiau? :DDd tau įmest dar ss kaip esu užbanintas? :DDD koki atmazą dar susuksi? :D

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą

Aš pakeičiau? :DDd tau įmest dar ss kaip esu užbanintas? :DDD koki atmazą dar susuksi? :D

Taigi tu gali viską susigrąžint pas tavęs visi prisijungimai aš tik acp turėjau. Aš nesuprantu Donatai, tu pats iš savęs bandai kažką išlaužt, nors ne kartą pats esi žmogų apgavęs.

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Taigi tu gali viską susigrąžint pas tavęs visi prisijungimai aš tik acp turėjau. Aš nesuprantu Donatai, tu pats iš savęs bandai kažką išlaužt, nors ne kartą pats esi žmogų apgavęs.

Kitas dalykas aš pripažystu, kad tau nuėmiau, tačiau nk blogo,

Ką tu mazines dar? gi aiškiai prisipažinai. ir čia eina kalba o ne apie mane kačiuk, kas mane liečia tai mano reikalas :>

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą

Kitas dalykas aš pripažystu, kad tau nuėmiau, tačiau nk blogo,

Ką tu mazines dar? gi aiškiai prisipažinai.

Taigi tu viską susigrąžinai.. Kiek esi žmonių apgavęs, bandai iš savęs dievaiti lauzt. Jeigu tu per 2sav nesugebi aprodyt srv, o tu sakai, kad jau gm gatavas tai patyliu, net kai mus parėme tu norėjai apgaut kai busiu namie numesiu chatus koks tu esi sventas o visi kiti lopai..

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Žinosiu, ačiū už informaciją.

nėra už ką, į sveikata svarbu išvengsi šio žmogaus.

Taigi tu viską susigrąžinai.. Kiek esi žmonių apgavęs, bandai iš savęs dievaiti lauzt. Jeigu tu per 2sav nesugebi aprodyt srv, o tu sakai, kad jau gm gatavas tai patyliu, net kai mus parėme tu norėjai apgaut kai busiu namie numesiu chatus koks tu esi sventas o visi kiti lopai..

Esu apgaves išviso 1 žmogu, bet jo jau nebėra. O apie remėjus, taip vaikai doneitina aš ėmu pinigus. Pinigai niekada nemaišo :P Ir p.s. ne 2 sav, o 3 dienos.

Redaguota , nario Jack#
Nuoroda į komentarą

nėra už ką, į sveikata svarbu išvengsi šio žmogaus.

Esu apgaves išviso 1 žmogu, bet jo jau nebėra. O apie remėjus, taip vaikai doneitina aš ėmu pinigus. Pinigai niekada nemaišo :P Ir p.s. ne 2 sav, o 3 dienos.

Tai, kad tu dar pats nesi is to vaikiskumo isauges.. Kiek zmoniu apgaudineji, krc busiu namie tai issiaiskinsim.

Nuoroda į komentarą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3203 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai

• Sukurti naują...