Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Hypocrite Scammeris [Papildyta]


markelaNo

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Hypocrite jeigu skaitai tai laukiu savo pinigų arba giftą atgal, ir tema bus ištrinta :)


 


EDIT: 


Scammeris tai pasitaikė nedurnas, pinigus į saskaitą kuria jis man pateikė pervedžiau visai kitam žmogui. Scammeris pirko iš kito žmogaus cs:go skinus, ir gavęs jo saskaitos duomenys numete man, ir taip gavos kad už scammerios pirktus skinus atsiskaičiau aš, o ne jis.


Pinigus gražino man žmogus iš kurio scammeris pirko skinus, nes buvo paviešinti saskaitos nr ir t.t.


 


Scammerio naujas SG acc: http://www.supergames.lt/user/45307-cckq/


Scammerio skype: hypocritesx


Scamerio steam id: http://steamcommunity.com/id/cckqa


Vagio tema: http://www.supergames.lt/topic/219350-csgo-gift-po-6e/


Vienu žodžiu bahuriuks pasiskelbė jog parduoda cs:go giftus po 6eu.


Parašiau, viska padealinom, prieš tai turėjom varkių todėl galvojau viskas gerai bus.


Pinigus vedžiau į payserą, turėjau jau kita diena (šiandien) gaut giftą,


parašiau jam, sako kad nakti ale pardavė giftus lukonic (moderatoriui), paklausiau moderatoriaus sako kad nieko jis nepirko ir pnš. Sakau jeigu neturi giftu gražink pinigus atgal, pradėjo atmazus kalti lyg nusieme jis bašlęs, giftu neturi ir pnš, siūlo jam pervesti dar 5eu ir gausiu 2cs:go giftus. Nors tuo metu savo temoj parašo pranešimą jog jis dar turi 4giftus :D Pasiūliau ramiai jam viską sutarti, tai pradėjo ignorinti su atmazu (lošia competitive). 


 


 


 


316d8c850350da121a0f56f8b2b7d46f754.jpg


094bf4680e1567481131441092d7932b467.jpg


 


beb9d59f1a761ea5eef8a94389927036557.jpg


 


07517f3057b466a6891e7cf0ec383128234.jpg


 


48b0ecb1f6cf070539fdb3ea884bdc271.jpg


 


9265369c4d479b6a29326efb83d8729f927.jpg


 


Vienu žodžiu nepasigaukit ant tokių žmonių, niekad neikite pirmi, pasiimkit tarpininkus.


Redaguota , nario markelaNo
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu... Šiame forume 9/10 pastoviai apgauna..

 

Kiek tu apgavyščių, kiek tu temų net iš žmonių iš kuriu to nesitikime...

Na galu gale... Jeigu jau taip.. Pasiimkit tarpininką už 5 litus kuris už jus viską sutvarkys ir žinosite,kad ęsate 100% tikri jog gausite savo prekę..

Ar geriau del kaškokiu 5 litų prarasti 20-100~?

 

Net realybėje yra notarai, agentai, tarpininkai... Kurie viską sutvarko.. O jeigu tokiu atveju jus atsisakote jų paslaugu ir rizikuojate tai ęsate patis kalti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu... Šiame forume 9/10 pastoviai apgauna..

 

Kiek tu apgavyščių, kiek tu temų net iš žmonių iš kuriu to nesitikime...

Na galu gale... Jeigu jau taip.. Pasiimkit tarpininką už 5 litus kuris už jus viską sutvarkys ir žinosite,kad ęsate 100% tikri jog gausite savo prekę..

Ar geriau del kaškokiu 5 litų prarasti 20-100~?

 

Net realybėje yra notarai, agentai, tarpininkai... Kurie viską sutvarko.. O jeigu tokiu atveju jus atsisakote jų paslaugu ir rizikuojate tai ęsate patis kalti..

Supranti kaip yra su tais tarpininkais pavyzdžiui parduodi kažką už 2 eurus ir tarpininkas pasiima puse pinigų tai tada ne kažką :D

 

Dėkoju už informacija žinosiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Supranti kaip yra su tais tarpininkais pavyzdžiui parduodi kažką už 2 eurus ir tarpininkas pasiima puse pinigų tai tada ne kažką :D

 

Dėkoju už informacija žinosiu.

Aš kalbu apie atvejus kai vagystės įvygsta didesniomis sumomis. 

Bet kokia suma bebūtu, bent jau žinosi,kad gausi prekę,o kaip ir sakiau nuo 5 litų dar nė vienas nenubednėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš nesuprantu... Šiame forume 9/10 pastoviai apgauna..

 

Kiek tu apgavyščių, kiek tu temų net iš žmonių iš kuriu to nesitikime...

Na galu gale... Jeigu jau taip.. Pasiimkit tarpininką už 5 litus kuris už jus viską sutvarkys ir žinosite,kad ęsate 100% tikri jog gausite savo prekę..

Ar geriau del kaškokiu 5 litų prarasti 20-100~?

 

Net realybėje yra notarai, agentai, tarpininkai... Kurie viską sutvarko.. O jeigu tokiu atveju jus atsisakote jų paslaugu ir rizikuojate tai ęsate patis kalti..

Prieš tai su juo bendravau, dealinom kad jam papildyčiau steam wallet'a bet kažkodėl bankas nevygde pervedimų ir nepapildžiau, normaliai jis bendravo, atrode tikrai gan patikimas, atsiliepimuose mačiau ir pačio Lukonic atsiliepimus teigiamus, net nepagalvojau kad čia toki zapadlo padarys. 

Blemba, Net keista girdėti, vakar ėjau pirmas viskas buvo gerai..

ka pirkai? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3272 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...