Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Laukiantiems GTA V crack'o [NUCRACKINTAS]


Zil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ką daryti kai paleidžiu launcheri užsikrauna žaidimas ir išmeta šį dalyką ir neina žaist ( sorry per tlf fotkinau :D )

 

http://www.part.lt/img/d56dfc17080304d8ecc607e3d135df32346.png

 

Reikia uždrausti, kad exe failas naudotu interneta su firewall, paskaitik kelis puslapius atgal daviau youtube link kaip tai padaryti

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu pas mane nėra labai stiprus pc, bet kitiem skaičiau, kad irgi šiti prikolai yra, nors pas juos dalys labai geros.

dabar pats siunčiuosi laukiu kol atsius ir pats išbandysiu ir pasakysiu ar man taip yra ar ne nes mano pc vidutinškas irgi nėra stripus bet nėra ir silpnas bet jei rimtai tai nekažką čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kaip jus, bet jeigu  viską sukėlėt į tam tikras vietas turi veikti puikiai.

 

Su crack lošiu jau nuo pat išleidimo (Crack)

 

Padėjau įsirašyti pusbroliui ant Windows 8 ir jam viskas kuo puikiausiai veikia.

 

Pastebėjau problemų:

 

Kai kuriuose misijose paspaudus šaudyti per mašinos langą sustoja veikita Gta

Įjungiant žaidimą keletą minučių būna Fps dropai.Paskui susitvarko

Taipogi.CRACK yra stabilus, viskas veikia kuo puikiausiai.

 

 

 

O kam neveikia, tai siūlyčiau per nauja pabandyti, o jeigu nemokat skaityti angliškai eikit GTA V  hudą ant samp įsirašykit ir loškit.Nes tokie crack ne jums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau kaip jus, bet jeigu  viską sukėlėt į tam tikras vietas turi veikti puikiai.

 

Su crack lošiu jau nuo pat išleidimo (Crack)

 

Padėjau įsirašyti pusbroliui ant Windows 8 ir jam viskas kuo puikiausiai veikia.

 

Pastebėjau problemų:

 

Kai kuriuose misijose paspaudus šaudyti per mašinos langą sustoja veikita Gta

Įjungiant žaidimą keletą minučių būna Fps dropai.Paskui susitvarko

Taipogi.CRACK yra stabilus, viskas veikia kuo puikiausiai.

 

 

 

O kam neveikia, tai siūlyčiau per nauja pabandyti, o jeigu nemokat skaityti angliškai eikit GTA V  hudą ant samp įsirašykit ir loškit.Nes tokie crack ne jums.

FPS dropai pagrindinė problema bent jau man, palošiu kokias 15 min baam pradeda fps dropint belenkaip, kai vaikštai su žmogeliuku viskas ok, bet kai ant didelio greičio pradedi važiuot tada prasided problemos.. O taip dėl bugu nieko nepamačiau dar, viskas sklandžiai veikė, apart tu dropu 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žinokit problemos su tuo gta ne dėl crack, kaikurios problemos ir ant legalaus yra, dar toli iki stabilumo kaip matau nes problemos ištisai ten dėl vaizduškiu


FPS dropai pagrindinė problema bent jau man, palošiu kokias 15 min baam pradeda fps dropint belenkaip, kai vaikštai su žmogeliuku viskas ok, bet kai ant didelio greičio pradedi važiuot tada prasided problemos.. O taip dėl bugu nieko nepamačiau dar, viskas sklandžiai veikė, apart tu dropu 

Čia jau ne dėl crack ir legalaus gta turėtojai turi ta pačia problema

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3315 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...