Peršokti į turinį
Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Laukiantiems GTA V crack'o [NUCRACKINTAS]


Zil

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

bet tai kad rašė jau 17 kartų suskaičiavau kuriuose parašyta kad nepalaiko win8 tj man dar mėgint ir paskui sakyt kad neveikia jei visi rašė ir net tie kurie crackino parašė kad neveik ant win8 :| fuck the logic, fuck the world n' fuck the rtards'

 

Oh ta didingoji viltis..

 

pas mane wib 8.1 bet pasileido

 

 

Man viskas veikia ant Windows 8 pasijungia žaidimas t.t bet kai pasijungia prašo social club prisijungimo taaaai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu nebeprakaituok gal, palauks tie 8 win, čia kiti verkia, kad virusu pilnai ir panašiai.

 

 

Beje čia man vienam tarpais tokei strigimai užeina? 

Tai "matomai elgtis su kompiuteriu nemoki", kad kimba...

 

FPS dropas gi *Myliu SuperGames.lt*, pirma versija crack'o. Užpisot jau krč su savo komentavimais tokiais. Žaidimas šviežiai išleistas, o crack'as ką tik šviežiai iškeptas, o jau visi tikisi, kad veiks žiauriai gerai. Pirma versija, kantrybės gi *Myliu SuperGames.lt*... Nedings tie Skidrowai ir 3DM visokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3316 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...