Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Sveiki Norečiau pasidalinti Savo pirmuoju darbeliu (Jis dar nebaigtas)


killeris38

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki Norečiau pasidalinti Savo pirmuoju darbeliu, jis dar nebaigtas, bet stengiuosi kuo daugiau padaryti, prašau įvertinimo :) 

Na čia pagalvojau viena diena, kad reiktu paimti ir sukurti žaidimuka kur gali dirbti, sportuoti, i parduotuve nueiti apsipirkti, bet dabar čia yra maža dalis kur tik pradėjau žadu tęsti darba po lietuviu įskaito plėsti darbus padaryti praduotuve Manau pagrindini tiksla padarysiu kilti karieros laiptais nusipirkti nama, masina ir žinoma uždirbti nemažai pinigu, Ka aš čia suprogramavau tai tik lašelis jūroje.

 

Žinoma aš nesu profesionalus programuotojas, aš tik mokausi.

 

Iškart Atsiprašau už nepatogumus bei iškart neikeltas nuotraukas ir jei galite uždekit +rep

 

Be to Norėčiau jusu nuomonės ką patikslinti, Ką panaikinti.

 

Jei norite Daugiau Informacijos Rašykite man i pm

 

 

Nuotraukos:

 

Pagrindinis meniu

 

01538f292537ef3494433875e1cec487761.PNG

 

 

 

Sportavimo sistema : 

 

59899511071ed3a5b8964651acacfb17431.PNG

 

Sportuoti gali bet kas žinoma bet reika tureti noro ir laiko tai daryti, čia už sporta gali gauti daugiau givybiu kurios palaikys tave gyva.

 

 

 

 

Parsisiuntimo Nuorodos :

 

Biški naujesnė versija taip pat pakeičiau paaiškinima pagrindiniame meniu  15-04-08  :) :

 

http://www.mediafire.com/download/vez06w3p81f6o9t/Mano+pirmas+projektas.exe

 

 

 

 

Prašom VirusTotal Nuoroda : 

 

https://www.virustotal.com/en/file/c897cbabb20307d7c1ffca5734f884039161e987baa0deee9d0034fb776ffc1c/analysis/

 

 

Antra VirusTotal Nuoroda: 

 

https://www.virustotal.com/en/file/bfd0f097f18a6162d1f3c7e9fdb20d852d5b5f1c6b5f2e840cd1645716adc962/analysis/1428735555/

 

Projekta bandysiu atnaujinti kas savaite, BET Šia Savaite Atnaujinimu NEBEBUS

Redaguota , nario BeatAll
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kritika ir stumimas skirtingos savokos
Faktas: autorius nesukūrė nieko ka būtų galima įvertinti pagal funkcionalumą.
Faktas: jai būtų pasidalintas kodas, būtų bent tai įmanoma įvertinti ir pakomentuoti, duoti konstruktyvios kritikos apie kalbos naudojimą, ir jokių klausimų ar tai virusas nekiltų.
Viskas ką galima su tokiu "žaidmo" projektu padaryti tai pakikenti ir palinkėti autoriui sėkmės.
Kažkada autoriui bus gėda dėl šito "projekto" :), visi mes tokių turėjome.
 

Redaguota , nario Ikkepop
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3307 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...