Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Trinti / rakinti


Daren_Shan

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...

Gali bet kas bet tu to nesugebi? :D Tema sukurta gana seniai. Mane juokina žmonės, kurie aiškina kad tai yra lengva, bet patys nesugeba :D Man reikejo apie valandos suprasti, kaip viskas vyksta :D

Tau turbūt viso gyvenimo neužtektų :D :D

Turbūt labai sunku keitinėti steam profilio vardą... Čia tik flegmatikas galėtų galvoti apie tai valandą :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš matau, kad tu tik pezi pezi ir steni. Bet kad pakeistum tą Steam vardą ir įdėtum screen- to nesugebi :D Sugebi tik pezėt kad tai yra lengva, ir daugiau nieko :D

Okey troli, turėk ir džiaukis. Tau gali pasirodyti jog čia koks nors atradimas, bet patikėk taip nėra. Kai užaugsi, suprasi jog ne viskas auksas kas auksu žibą. ^_^

azFvais.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kur dingo tas tavo "WOW" https://steamcommunity.com/id/prefixs/namehistory?? :D :D

Man atrodo kad tau mažvaiki ten nieko neišejo ir paphotoshopinai, o po to ant greičio pakeitei Steam vardus ir toliau pezi :D :D jau galima sakyti valandą praėjo ir tu vis dar pezi :D :D

O5KHMir.gif

Tu tiesiog beviltiškas, bet bandysiu greitai paaiškinti apie stebuklus kurių dar nežinojai.

Steam išsaugo tik 10 paskutinių nick keitimų. BAM!

Aišku kadangi tu dar mažas ir smalsus, paklausi "Kodėl ten nėra tų Wow?" Atsakymas paprastas, aš tiesiog pakeitinėjau nickus virš 10 kartų ir nustūmiau tą nesąmonę žemyn. Jei vis dar neaišku, tai klausk, su malonumu padėsime. ^_^

Oh kas per buki vaikučiai šiais laikais auga, kuo tolyn, tuo blogyn atrodo. :unsure:

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...