Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter-Strike Source FPS Didinimas


ArMiS55

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

dėl cortex tj nlb nes pas mane win XP bet nk bandysiu su razer game boosteriu girdėjau kad jis taip pat nėra blogas,naujo pc man kol kas nereik :D veža ir šitas neblogai.Pasižiūrėjau pas mane high ir dar bšk geresnės graphics sumestos tj iki medium susivariau 80-110 fps viskas lyg ir nrml

Redaguota , nario Arminas_Drift
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

dėl cortex tj nlb nes pas mane win XP bet nk bandysiu su razer game boosteriu girdėjau kad jis taip pat nėra blogas,naujo pc man kol kas nereik :D veža ir šitas neblogai.Pasižiūrėjau pas mane high ir dar bšk geresnės graphics sumestos tj iki medium susivariau 80-110 fps viskas lyg ir nrml

Va iškur pas tau tiek FPS dėl Win XP.. Pažiūrėčiau kaip tu pažaistum su W7, W8 :D O jei rimtai Razer Game Booster neveikia ant WinXP tai gali net ir nebandyt.

 

Čia tavo vienintelis galimas patarimas? :D jei iš tikro yra daug pamokų internete,bet mano pasiūlymas butu atsisiųsti programą   cortex game booster jį gali atsisiųst čia : http://www.razerzone.com/cortex

Taip :) Nes dažniausiai tos programos kaip tik sumažina FPS'ą o ne ji padidina.

 

 

Turiu pora sprendimų bet nežinau vienas ar samoningas :D Kitas tikrai geras :)

  • Nusipirkti nauja kompą , galinga
  • Išsitrinti visus modus, susimažinti žaidimo grafika
  • Isiražinti FPS delimited programa kuri gali kelti FPS [ bent ant gta veikia o ant cs nežinau lyg ir veikia kažka esu girdėjas :D ]

 

Sake gi be grafikos mažinimų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...