Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Duokit patarimu kaip sugadint Nokia Asha 300


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Plaktukas arba druzba ir fsio :) bet trankyk lauke kad neitartu nieks gi. arba pripilk vonia vandens ir imesk ji ten ir palik iki rytojaus

Reikia kad telefonas iš vidaus sugestu nžn kaip paaiškint, kad kažkas iš vidaus susipistu ar pastrigtu. :D

 

Apšik ir pakask :D

Nebloga mintis žinok :DDD

 

pron appsū susisiūsk ir suleisk visus vienu metu, arba su ugne nudegink gale kur yra batierkos grandinės pradžia. GG WP 

Pirmiausia pasižiūrėk kas per tel tas Nokia Asha 300. Nėra ten WP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia kad telefonas iš vidaus sugestu nžn kaip paaiškint, kad kažkas iš vidaus susipistu ar pastrigtu. :D

 

Nebloga mintis žinok :DDD

 

Pirmiausia pasižiūrėk kas per tel tas Nokia Asha 300. Nėra ten WP

karoc prisisiusk is interneto virusu :DD https://www.google.lt/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=viruses%20for%20nokia%20asha%20300

http://ovi.sigma.apps.opera.com/en_lt/prissisiusk visokiu sh

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Į mikrobangų krosnelę įdėk :D

Ne mano tel, jei butu mano tai *Myliu SuperGames.lt* dėčiau į ta mikrobangine, dabar kažkaip nesinori, sakau reikia kad kiltu kuo mažiau įtarimu, galvoju gal pašlapint tel, arba vpš tel įdėti į šaldykli, kad pašaltu tenai bšk :DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Šeip, jai nori naujo telefono, ir ne tu pats turbūt pirksi - to nedaryčiau iš tėvų bereikalo pinigų neimčiau, bet:

Jai nori sugadinti, turbūt pati lengviausias variantas būtų sudaužyti ekraną, jai tarkim vandenį skandinsi tai pataisoma papigiai, o ekrana paklosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krc ne mano ten tel o mano mamos, o situacija tokia jog tas tel genda kokius 4 kartus, ir taip sakė jeigu suges dar karta pirks kita tel, o esme tame jog pats turiu nokia lumia 630, bet mano motina bšk ji pagadino, tai reikia dabar kito tel, tai vat toks planas nusiperka nauja tel už 400lt, aš savo atiduodu nokia lumia 630, o ji man savo :D

Ir aplamai tas tel karts nuo karto streikuoja, tai negaila būtų tikrai jeigu sugestu. Viskas išeitu tik į nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3330 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...