Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

LSRP.LT // Los Santos Republic


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir kas? Kad reklamuoja tai gerai daro ... Reikia pasitikėti žmonėmis kurie turi patirties tokie kaip Raimis, jis ir pasakė "Nebijokite gadintis savo projekto vardo reklamuodami jį kituose projektuose"

 

http://lsrp.lt/forumas/Sorriukas tuomet, bet nenoriu jog ir kiti projektai kentėtu nuo jūsų projekto ar jūsų projekto reklamų. Kitą kartą atsakydamas kažką į tokio tipo komentarus kaip mano, pagalvok. Nes antraštę aš galiu lengvai pakeisti į bet kokio projekto svetainę. 

Redaguota , nario Quel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

http://lsrp.lt/forumas/Sorriukas tuomet, bet nenoriu jog ir kiti projektai kentėtu nuo jūsų projekto ar jūsų projekto reklamų. Kitą kartą atsakydamas kažką į tokio tipo komentarus kaip mano, pagalvok. Nes antraštę aš galiu lengvai pakeisti į bet kokio projekto svetainę. 

 

 

Tad jūsų projektui padarysiu soriuka irgi neblogą. :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jus jaučiat galvojat kad vieni taip mokat? gi kaip atsakot, atsaka gaunat tuo pačiu. :)

 

Aš vis dar laukiu tavo atsakų. Mes tai padarėm savo labui ir žinoma gal būt kitų projektų labui. Nemokat tvarkingai viešinti savo projekto vardo, nekurkit išvis projekto arba susiimkit ir dirbkit rimtai, nusipirkit normalias reklamas jai jums to reikia. Gal būt tai ne jus siuntėt reklamą kitiems, gal kažkas kitas. Bet tai buvo jūsų projekto vardas. Galiausiai pats Matas ar Mantas pasakė, jog nesvarbu gadini ar ne, svarbu viešini. Mes uždarėm projekto svetainę, palikom citatą iš mūsų kivirčo ir viskas. Mes galim pakeisti į bet kokio projekto vardą, galim padaryti nuorodą ar net nukėlimą. Jai aš sulauksiu asmeniško atsiprašymo, atrakinsiu forumą, padovanosiu jums jūsų slaptažodžius ir tęskit veiklą, kadangi prieš tave ar projektą nieko neturiu. Man tiesiog nepatinka jūsų mandrumas. Nepatinka sąlygos, daryk rollback'ą arba perrašyk savo forumą ir rašykis informaciją. Viskas, baigiau bazarą ir pasakiau, ką norėjau pasakyti. Spręskit patys. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va va matai, jau galvoji dievas esi, Bet toks tu nesi, viską darai iš savo asmeniško ip adreso, o čia didžiausias minusas. :)

 

Man IP adresas neproblema, aš galiu jį apsisaugoti arba pasikeisti. Bet gaila, jog tai nėra mano darbas, kadangi forumo laužymas - šitoje srityje nenusimanau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...