Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Čia kai kurių fruktų komentarai :D :D :D PC geras, dėtis bandysiu lanai panašų. Truputį prisidėjus nusipirk ne i5 o Xeoną (tas pats i7 tik be integruotos GPU).

Būtent! Nes vienu ar kitu atvėju čia rašantys jog OC'ins kažką, net normaliai nesusigaudo biosose, o per softą real time irgi chuj ten normaliai paocins :funny:

EDIT: p.s. niekad neimk GPU evga ar dar kitą kitaicą, yra lietuvoj ASUS, MSI , Gigabyte su 36mėn. garantija, juos ir imk + geresnis aušinimas nei evga, zotac ar pan.

Redaguota , nario Hyperion

Tai ką tu nusišneki, aš pats studijuoju apie tai, bei turiu praktikos, bei profesionalūs informatikai, technologai tai pateikė, nes pagaminimas kainuoja :2 kainos, o tada koks tikslas kurti žaidimą jai ta vaizdo plokšte tarkim kad ir tavo įsivaizduojama 16-22gb, kuri kainos virš 10000 eurų, ir galvoji ims ir pirks dėl kokio nors Gta 8, tai aišku kad ne dabar dėl windowsų nėra patenkinti žaidėjai, ir taspats kas buvo su callofduty... Tad suprask ką šneki, ir apie ką šnekama.

Svaigalas totalus, kas is tu tavo gigabaitu?? ;DD, tai dabar nusiperkant papigiai kokia gt vaizduske 4gb turetu veikt geriau negu gtx kokia 1gb, kur tavo logika? Idomu kur studijuoji, gal rusy ant sienos raizai visas studijas?

 

 

Sveiki, taigi čia re-post'as, ar apsimoka pirkti šį kompiuterį?

 

SPECS:

[KAS IMANOMA BUS OVERCLOKINTA]
 
LAUKIU JŪSŲ NUOMONĖS!!!

Ismeti pinigus i korpusa, geriau paiimk pigesni, o uz tuos pinigus pagerink kitas detales kas nesusija mechaniskai.

huh.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4120 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...