Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

www.BoneCounty.lt projektas! (03.17)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sekmės jums, idomu man kodėl pavadinimas toks keistas Kaulų šaliis? :D

 

Ehh ... Mūsų veiksmo vieta randasi /BONECOUNTY/ apygardoje, t.y. FortCarsonas, Barancas ten. SanAndreas'o kūrėjai įvedė šiai apygardai tokį pavadinimą. Ją sudaro didžioji dalis dykumos - ale kaulų šalis. 

Ačiū visiems už palinkėjimus. 

Redaguota , nario Quel
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kad ir į kokį projektą eitum, visi jie su ateitim, geriausi, kita dieną jau kitur sėdi :D tave visi išnaudoja dėl skype boto ir nesuprantu iš kur yra tokių naivių žmonių, kad tokius asilus į komandą imtų. :D

Tai, kad tu ir esi asilas. Nepatinka kažkas tai nekomentuok čia, nes visvien tavo pranešimai beverčiai. Beje manęs niekas neišnaudoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad tu ir esi asilas. Nepatinka kažkas tai nekomentuok čia, nes visvien tavo pranešimai beverčiai. Beje manęs niekas neišnaudoja :D

:ddd tavo temos su projektų reklamomis buvo labai vertingos kaip ir mano pranešimai. Noriu komentuoju, eik pasiskūsk moderatoriam, kad free-postinu ar smeižiu tave, smagiau pasijausi gal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:ddd tavo temos su projektų reklamomis buvo labai vertingos kaip ir mano pranešimai. Noriu komentuoju, eik pasiskūsk moderatoriam, kad free-postinu ar smeižiu tave, smagiau pasijausi gal.

Nop, dėl tavęs to nedarysiu, nes man nėra tikslo gali kalbėti, ką jau padarysi, kad esi toks prikabus, sėkmės rašant :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nop, dėl tavęs to nedarysiu, nes man nėra tikslo gali kalbėti, ką jau padarysi, kad esi toks prikabus, sėkmės rašant :).

 

Čia visiems aišku, kaip tu į savaitę, maksimumas į 2 savaites rašai: ateikite į šį projektą, tas ir tas, bla bla... Žodžiu labai dažnai keiti projektus, man net keista kaip kurie savininkai ima tokį žmogų, nesinervuok dėl šio pranešimo, bet atrodo nekaip kai dažnai keiti projektus ir dažniausiai būna rašoma kad tu pasikeli, kalbu apie greystreets.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmonės, palikit mano temą ramybėje su savo konfliktais. Nei man - nei kitiems, kas konflikte nedalyvauja neįdomu. Į kiekvieną žmogų žiūriu skirtingai ir nežiūrint į tai, koks buvo jo kelias. Bus problema su projekto komandos nariu, bus išspręsta. Peace. Jai buvo paimtas, reiškia buvo mano akimis vertas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3238 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...