Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Samg.lt - SUGRĮŽIMAS


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Serverio ''skripteris'' ;Dddd tas kur TGP modifikacija editino ilgai, ir kopino nuo skriptų gabalų?:DDD jsn,

p.s stpdj ir dabar TGP-life gm ar kažkas panašaus

p.s video visai nerodo nieko apie paty serveri, paprastas galima sakyt GTA SAN ANDREAS.

p.s ainis pats pabėgs perdaug perkrovos jam bus.

Redaguota , nario Eisma..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serverio ''skripteris'' ;Dddd tas kur TGP modifikacija editino ilgai, ir kopino nuo skriptų gabalų?:DDD jsn,

p.s stpdj ir dabar TGP-life gm ar kažkas panašaus

p.s video visai nerodo nieko apie paty serveri, paprastas galima sakyt GTA SAN ANDREAS.

p.s ainis pats pabėgs perdaug perkrovos jam bus.

Ne tau čiulbėt. Gm darau kokį man davė, o antra nebėgu kaip tu vos sunkumams iškilus. Parodyk nors viena mano gm kur sudėjau iš skript gabalų, jei pats daugiau nemoki - nečiulbėk vaikeli ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tau čiulbėt. Gm darau kokį man davė, o antra nebėgu kaip tu vos sunkumams iškilus. Parodyk nors viena mano gm kur sudėjau iš skript gabalų, jei pats daugiau nemoki - nečiulbėk vaikeli ;)

Kiek pačiam metų? atsakyk būtinai..

 

Aš nebedirbu su skriptinimu, nes man tai neaktuolu. O geriau, einam pažiurėsim ties krepšini ar tep sporto salėj, katris geriau?

:)) Žlugsi gi jei nemoki priimti kritikos, ir atsišaudai kaip mr.Glorian

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiek pačiam metų? atsakyk būtinai..

 

Aš nebedirbu su skriptinimu, nes man tai neaktuolu. O geriau, einam pažiurėsim ties krepšini ar tep sporto salėj, katris geriau?

:)) Žlugsi gi jei nemoki priimti kritikos, ir atsišaudai kaip mr.Glorian

Man metų 16, salėj nei žinau ka tu ten moki ar pnš. Bet jei manai kad nesportuoju labai klysti, kritika priimt moku, tik tavo kritika labai žiauri, nes nezinau ar pavydi ar kas, skyp epaklausei ar moky 3d modeliuot, pasakiau ne, dx išvadinai. Po to ant kekvieno posto mėtai -rep, hatini viska ka darau, tai tokia ir kritika iš tavo pusės
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(AŠ MYLIU SUPERGMES.LT) 

Oj ne ce pataikeu

ispėtas
Redaguota , nario \\Mantas
Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3336 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...