Peršokti į turinį

Ar jums patiktu šitoks žaidimas?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ar jums patiktu Survival Zombie endless žaidimas. Žaidimo vaizdas bus pusiau 3D (kaip GTA Chinatown wars). Jūs turėtumėte su savo mašina važinėtis po gan nemažą miestą ir žudyti zombius su mašiną (prie kurios galėsite pritvirtinti ginklus) arba išlipus juos nužudyti su ginklu. Už nužudytus zombius gausite pinigų. Už pinigus galėsite nusipirkti ginklus, mašinas, ginklus kuriuos galima pritvirtinti prie mašinų ar powerup'us. Visus ginklus ir mašinas galėsite tobulintis. Na kaip jums tokia idėja? Dar turėjome mintį padaryti žaidima su Wawe'ais, kad jeigu mirši kokiam 8'am Wawe, tada galėsi grįšti prie jo ir toliau įveikti jį.

 

Nesuprantame kas mums yra, tesiog keistai. Šokinėjame nuo vieno projekto link kito. Turėjome idėja daryti FPS su istorija. Paskui manėm apie kašką panašaus į žaidimą Mini Squadron, dabar priėjome prie šito.

 

TAIGI AR JUMS PATIKTU TOKS ŽAIDIMAS?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matytas toks dalykas, net keletas tokių yra :D

Gal gali parašyti pavadinimus?

 

Skaba gan idomiai, bet toks jausmas kad esu toki zaides. Esme kad nebogam 3D reikes gero modeliuotojo, is Unity assetstore modeliai zaidimuose pradeda kartotis, tai kartais labai keista kai zinai is kur visi modeliai paimti :D

Turiu kolegą kuris gan neblogai susitvarko su modelių kurimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pati ideja skamba gan neblogai ,bet reiketu paziureti koks zaidimas atrodys jau padarytas ,nes tikrai esu mates tokiu zaidimu ,bet jus gal isivystisite kaska gero ir nematyto ;) Ir seip ,kad Lietuvis/Lietuviai sukuria zaidima tai buna visai linksma pazaisti ;) 

 

Sekmes su zaidimu ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pažįstamas jausmas, kai idėjų daug ir kasdien pradedama šokinėti nuo vienos prie kitos ir taip slenka dienos nesukuriant visiškai jokio produkto... :)

mano patarimas būtų sudalyvauti kokiame game jame, kur per trumpą laiko tarpą pagal duotą temą reikia sukurti žaidimą :) tai būtų ne tik iššūkis, bet ir sukurtas kažkoks galutinis produktas, kurį, jei susilauks dėmesio ur palaikymo galėsite tobulinti. Greitai turėtų būti #tagjam20

Daugiau info: http://www.ticktakashi.com/p/tag-arbitrary-gamejam.html?m=1

Pati žaidimo idėja atrodo neprastai, bet kaip ir ankščiau kolegos minėjo, tai atrodo kažką panašaus jau esu žaidęs. Jei prisiminsiu pavadinimą parašysiu į pm :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš dar galvoju (kaip kaškas buvo pasakes) padaryt labai paprasta Endless zaidima, kaip Crossy road ar flappy bird, bet nėra jokiu idėju, o jei kašką panašaus sukurtume, butu lygus clone'as ir nebūtu įdomu žaisti. Gal jūs turite idėju?

 

 

Jeigu norite sukursiu kašką panašaus į Flappy bird ir įrodyčiau kad neveltui gaišinu jūsų laiką.


Pažįstamas jausmas, kai idėjų daug ir kasdien pradedama šokinėti nuo vienos prie kitos ir taip slenka dienos nesukuriant visiškai jokio produkto... :)
mano patarimas būtų sudalyvauti kokiame game jame, kur per trumpą laiko tarpą pagal duotą temą reikia sukurti žaidimą :) tai būtų ne tik iššūkis, bet ir sukurtas kažkoks galutinis produktas, kurį, jei susilauks dėmesio ur palaikymo galėsite tobulinti. Greitai turėtų būti #tagjam20
Daugiau info: http://www.ticktakashi.com/p/tag-arbitrary-gamejam.html?m=1

Pati žaidimo idėja atrodo neprastai, bet kaip ir ankščiau kolegos minėjo, tai atrodo kažką panašaus jau esu žaidęs. Jei prisiminsiu pavadinimą parašysiu į pm :)

Tikrai nesam tokie patyre kad galėtumėm dalyvauti :/ Bet gal,,, kaškada...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3354 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...