LukasGrimm

WAP APGAVIKAS!!! [ATSARGIAI #INCLUDE]

Recommended Posts

Thief-icon.png

 

Sveiki mielieji.

Galbūt daugelis dabar komentuosite ir rašysite nesąmone tačiau nebandau jį apkaltinti nekaltai... Šią tema sukūriau tik todėl, nes noriu visiems pranešti apie dabar slankiojantį sukčiu kuris savinasi visus WAP skriptus apsimesdamas skripteriu ir teikdamas įvairiausias paslaugas ir autorinęs teises prisiima sau.

 

Vagio naudojamas slapyvardis: include

Vagio tikras vardas: Romas

Vagio kontaktinis skype: romuxsszz

 

Šis žmogus yra pats gryniausias vagis todėl kažką sukdami prašau kuo labiau pasitikrinti ar jūsų neapgaus apsimetė žmogumi kuris teikia paslaugas moka normaliai skriptinti nori prisijungti į komanda. Į komanda nori tik mokymosi tikslais pamaniau kodėl gi nepriėmus iš pradžių nepasitikėjau tačiau galiausiai įgavo pasitikėjima vis dėl to turi savo asmeninę svetaine kur teikia paslaugas ir priimiau normaliai, o tas ištraukė skriptą ir pašalino autorines teisęs, prisiėmė garbe sau ir visiems žaidėjams skelbia, jog sukūrė pats!!! Bei paprašius pašalinti nesutiko ir pareiškė, jog to nedarys :D :D :D Apsimetinėja su šia paslaugų svetaine favo.us.lt naudojamo skripto svetainės adresas dbgo.us.lt ||| VAGIŲ VAGIS - NEPASITIKĖKITE.

TEMA SUKURTA PERSPĖTI VISUS WAPERIUS - BŪKITE ATIDUS YPAČ NUO ŠIO ŽMOGAUS

 

 

 

ĮRODYMAI:

6e691dd9b925e2f642bdb0a797eafc93330.PNG

 

4c3bb6af61555149e4407b0693246fad371.PNG

 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip tu mums kažkada pakenkiai ir pasisavinai netikrą savo nick'ą, nes čia turi kitą accountą ir neneik. Žinom vieną ir tapačia istoriją.

Nes tu nei 1% neturi šio nicko savininko savybės. Pasisiūliai sutvarkyti ir tvarkyti Web, bet tu ėdei ir ėdei mumis, kol galiausiai su gudria galva apėjai ir turi dabar viską, bet tau naudos 0 iš to dabar. :)

Na tai dabar tapati situacija, tavo paėmė scriptą ir pasivadino kaip savu. :)

Ir garantuoju tu dabar neigsi tai, dėliosi -Rep, kaip visur, nes net webe keitei mano komentarus apie tave.

Žodžiu tokia teisybė, kad ir kiek beneiktum :)

Pamoka tau manau gera, kaip patarlė yra lazda turi du galus, vieną sykį nuskilo, kad gavai ko siekiai, o iš antro galo gavai, bet nemanau, kad tau minusas. Negadinu tos reputacijos tavo jei ir turi kokia nors čia. :)

 • Teigiamai 3
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė SuperisHD
   Sveiki norėčiau pranešti apie apgaviką "Uzmeskit ant maisto", norėjau pirkti projektą pasakė, kad pinigų negavo ir pnš... Čiuvas turi labai daug -rep ir RajonoRP vardą esa susišike, o dabar dar labiau susišiko. Reiškias pasitikėjau. Žodžiu trumpai ir aiškiai šitame zap faile
   apgavikas.rar
  • Parašė Andriuxa323
   Sveikas(-a), turbūt visi mes svajojome mokėti skraidyti, būti kokiais nors super herojais, virst super sajanais ir turėti kokių nors galių.
   Realiame gyvenime, deja, to padaryti neįmanoma, tačiau www.dbafter.com žaidime svajonės gali išsipildyti.
   Tapk stipriausiu iš stipriausių, linksmai praleisk laiką, užsiimk smagiomis žaidimo užduotimis bei bendrauk su įdomiais žaidimo žaidėjais.
   Keli faktai kodėl turėtumėte pasirinkti dbafter.com žaidimą. 
   Žaidimas  gyvuoja 7 metus.  Žaidime padaryta daugiau negu 680 atnaujinimų. Ne kaip daugumoje wap žaidimų, administracijos statuso negalima nusipirkti, jį turi užsitarnauti, todėl administracija visada padedanti ir pareiginga.  Žaidime kuriama tik unikalios įdėjos, tai yra nekopijuojama nuo kitų projektų.  Žaidimas yra subalansuotas, nebūtina išleisti pinigų norint būti nr1.  Šis Dragon Ball žaidime yra unikali jėgos turnyro sistema, kuria perprasti reikia laiko, bet tai suteikia daug daugiau įdomumo žaisti. Žaidime kovojant prieš paprastus priešus yra auto kovos. Žaidimas pritaikytas žaisti ir per kompiuterį, automatiškai permeta į web.dbafter.com versija jei einate per kompiuterį. Žaidime pastoviai vyksta renginiai, eventai. pvz vyksta "dragon trainer" event, kur reikia prisijaukinti drakoną, kelti jam lvl ir t.t  Žaidime yra daugiau negu  penkios auros kurias galima gauti, įvykdžius įdomias misijas kaip pvz "super saiyan god" misija. Administracija yra draugiška ir visada atsakys į jūsų klausimus aiškiai, ir detaliai. Tai nelauk ir už suk į vieną iš geriausių wap žaidimų www.Dbafter.com 
   žemiau pateiktos keletas nuotraukų iš žaidimo 

  • Parašė EdgarasL.
   Sveiki, nupirkčiau wap dbz žaidimą. Gali būti tik skriptas, gali būti jau paleistas su domenu. Visi pasiūlymai čia į komentarus arba į P.M.
  • Parašė Andriuxa323
   Sveiki, norėčiau parekomenduoti savo paties kurtą dragon ball after future žaidimą. Pradėjau kurti 2014 metais, tų metų vasara žaidimas jau buvo paleistas. Žinoma jame buvo nemažai klaidų kurias laikui bėgant ištaisiau. Prisimenu laikus, kai žaisdavau viena wap žaidimą fantazzy.eu jis man taip patiko kad pradėjau kurti wap žaidimą ir vis iki šiol dar vis po biški atnaujinu. Tad trumpai apie žaidimą. WWW.Dbafter.com žaidime jūs pasirinksit viena iš 7 basic charakterių noriu perspėti ten nebus Gokų visokių ten bus herojai kurie yra iš filmų arba  dbz piešimo styliaus. Kiekvienas herojus turi savo bonusą, tai rinkites pagal jūsų žaidimo stylių. Pasirinkę herojų pasirinkite ir visata. Jei žaidime nesigaudote labai arba pirma kartą bandote žaisti rekomenduoju 7 visata. O toliau žaidime turėsite kovoti prieš stiprius priešus, vykdyti įdomias misijas ir gal po kurio laiko sugebėsite aktyvuoti ultra instinkta ir laimėti jėgos turnyra (čia tas turnyras kur dabar rodomas per dragon ball super, bet vis dar jį kuriu). Dar pamiršau paminėti, kad žaidimą galite žaisti ir per kompiūterį yra web versija ( nepilnai visas žaidimas bet darbo labai daug įdėta). Gm žaidėjai draugiški ir jei kils klausimų jie tikrai padės. Žaidimas nėra lengvas, tad jei patinka viską pasiekti lengvai geriau net nesiregistruokit į žaidimą. Tai tiek tikiuosi kažką sudominau. Beto žaidimas neseniai po restarto tad nr1 gali tapti visi!!! Apsilankom www.dbafter.com 

 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele