Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

Tiesiog aš kaip supratau jeigu tu turėsi 64bit'ų Windows'us tai negribaus vaizdo plokštė su jais o jeigu butu 32bit'u vaizdo plokštė tai gal grybautu.

 

Vaizdo plokštės atminties bitai absoliučiai nesiriša su Windows bitais. Pas mane GPU su 128-bit, tai nieko nekeičia ar aš turiu 64-bit WIndows ar 32-bit :)

(redaguota)

Jei ateiti neplanuoji pc keisti, imk sita https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/asus-hd5450-sl-2gd3-l-amd-radeon-hd-5450-pci-e.html
arba koki kita 1gb, skirtumas mazas. Jei rimtesnes reikia turiu gtx 260 10x geresne uz sita, bet reikia zinot kiek watt maitblokis pas tave. Dar gali dasimest 2gb ramu, jei noresi galesiu paieskot turejau kazkur kingstono gerus, parduociau :D

dar yra variantu geresniu https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/asus-gt730-sl-1gd3-brk-nvidia-geforce-gt-730-pcie.html

arba koki gt 720 ziurekis

Redaguota , nario Tautve
huh.jpg

Kaip ir daugybe kartu sakiau.. nieko cia gero nebus, jokia plokste cia nepades. Pats PC jau caro laiku, ir kad normalei pageimint, reik keist grynai viska.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Kaip ir daugybe kartu sakiau.. nieko cia gero nebus, jokia plokste cia nepades. Pats PC jau caro laiku, ir kad normalei pageimint, reik keist grynai viska.

Tu pirma pasidomėk kam man ta plokštė reikalinga... Man žaidimus paveža, kuriuos man patinka žaist – Half-Life 2, Left 4 Dead 2, Minecraft... Tiesiog plokštė kurią turėjau anksčiau sugedo ir įsidėjau šitą, kuri nepalaiko OpenGL. Su ja negaliu nei Photoshop, nei Minecraft pasileisti.

 

 

Jei ateiti neplanuoji pc keisti, imk sita https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/asus-hd5450-sl-2gd3-l-amd-radeon-hd-5450-pci-e.html

arba koki kita 1gb, skirtumas mazas. Jei rimtesnes reikia turiu gtx 260 10x geresne uz sita, bet reikia zinot kiek watt maitblokis pas tave. Dar gali dasimest 2gb ramu, jei noresi galesiu paieskot turejau kazkur kingstono gerus, parduociau  :D

dar yra variantu geresniu https://www.varle.lt/vaizdo-plokstes/asus-gt730-sl-1gd3-brk-nvidia-geforce-gt-730-pcie.html

arba koki gt 720 ziurekis

O koks skirtumas tarp tų dviejų plokščių, jeigu man nereikia pagerinti PC, o tiesiog patvarkyti neveikiančias programas?

Redaguota , nario e3valdas
(redaguota)

Tu pirma pasidomėk kam man ta plokštė reikalinga... Man žaidimus paveža, kuriuos man patinka žaist – Half-Life 2, Left 4 Dead 2, Minecraft... Tiesiog plokštė kurią turėjau anksčiau sugedo ir įsidėjau šitą, kuri nepalaiko OpenGL. Su ja negaliu nei Photoshop, nei Minecraft pasileisti.

 

 
 

O koks skirtumas tarp tų dviejų plokščių, jeigu man nereikia pagerinti PC, o tiesiog patvarkyti neveikiančias programas?

jei nori paimti iki 180lt, apsimokiausia gt 730, jei nori kuo pigiau tada imi hd 5450 bet nors 1gb (kainos skirtumas ten keli lytai). Geresnia kokybe zaidimus pavilks ir ant aukstesnes rezoliucijos geforcas to modelio negu radeonas. Geforce siuo atveju uz radeona 3x galingesnis :D. Stai linkas palyginimui http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-5450-Passive-vs-GeForce-GT-730  . Beto turint windows 7 is tavo 2gb ramu, nekazkas lieka, taigi minecrafta gali ir nepavezt su gera vaizduske :D

Redaguota , nario Tautve
huh.jpg

jei nori paimti iki 180lt, apsimokiausia gt 730, jei nori kuo pigiau tada imi hd 5450 bet nors 1gb (kainos skirtumas ten keli lytai). Geresnia kokybe zaidimus pavilks ir ant aukstesnes rezoliucijos geforcas to modelio negu radeonas. Geforce siuo atveju uz radeona 3x galingesnis :D. Stai linkas palyginimui http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-5450-Passive-vs-GeForce-GT-730  . Beto turint windows 7 is tavo 2gb ramu, nekazkas lieka, taigi minecrafta gali ir nepavezt su gera vaizduske :D

Na, dėkui. Žiūrėsiu kaip bus.

(redaguota)

 

Tiesiog aš kaip supratau jeigu tu turėsi 64bit'ų Windows'us tai negribaus vaizdo plokštė su jais o jeigu butu 32bit'u vaizdo plokštė tai gal grybautu.

 

Hmm, kas būtų su 512 bit AMD R9 290x then.

Neturi itakos, tik procesorius jai nėra 64 bit negali 64 bit win turėti, bet gali turėti 64 bit proca ir 32 bit windows, beto jai neturi dagiau nei 4 gb ram i 64 bit eiti neapsimoka.

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4138 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...