Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GoBall! - let's jump! [Made by Positive(me)]


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Turiu idėjų:

1.Padaryti, kad už taškus būtų galima nusipirkti kitokius kamuoliukus, kitokios spalvus ir su kokiais efektais, kad jie būtų.

2.Padaryti, kad būtų galima nusipirkti naujus backgroundus.

Ir visą tai už taškus :)

 

Svarbiausia, prašau padaryk ant telefono :) Noriu žiauriai

Redaguota , nario Arturas_Niga
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Turiu idėjų:

1.Padaryti, kad už taškus būtų galima nusipirkti kitokius kamuoliukus, kitokios spalvus ir su kokiais efektais, kad jie būtų.

2.Padaryti, kad būtų galima nusipirkti naujus backgroundus.

Ir visą tai už taškus :)

 

Svarbiausia, prašau padaryk ant telefono :) Noriu žiauriai

Ačiū už idėjas :)

 

ant telefonų yra pritaikyta?

Ne, bet kai yra toks kiekis norinčių tai galbūt greitu metu ir išvysite kažką :)

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu Pastebin, tačiau jau nebekeliu ten nieko, tik kai paprašo pagalbos kartais įmetu kodą. O šito žaidimo kodo nesidalinsiu, deja.

Ne tikrai neprašau tokio žaidimo, noriu tiesiog kodus pažiurėti, pasimokinti. Jei gali įmesk čia ar į pm, kad ir nebededi. Visus peržiūrėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mečiau ne dėl to jog nepatiko ar panašiai. Tiesiog, girdėjau daug nuomonių, kad jis bevertis todėl, kažką panašaus iš sintaksės pajėmiau C#. :|

Apie bevertiškumą tai jau taip nusišnekėjo kas tau sakė... Žodžiu, kiekvienas turi savą nuomonę, o tu paklausei kitų nuomonės :).

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad papildomą kalbą mokinsiuosi dabar tai manau nebus didelis minusas. Bet jei grįščiau prie C++, nes turiu ir knygą, ir E-knygų tai nebūtų didelis minusas. Bet nežinau kaip man su juo toliau viską tęsti, kai moku ciklus, funkcijas, artimetinius veiksmus. Lietuviškos pamokos su tuo ir baigiasi, o angliškų normalių, kad nuo pradžios viską gražiai aiškintu nerandu. Noriu tiesiog pradėti nuo paprastų žaidimų, kad ir atspėk skaičių kuris yra Rand. C++ nežinau kaip tai padaryti, o su C# ir unity pagalba jau pilna video. Tai pasimetęs esu ir ieškau man tinkamesnio kelio. Matau programišius esi ir išmanai tai nuomonė man tavo labai svarbi būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, kad papildomą kalbą mokinsiuosi dabar tai manau nebus didelis minusas. Bet jei grįščiau prie C++, nes turiu ir knygą, ir E-knygų tai nebūtų didelis minusas. Bet nežinau kaip man su juo toliau viską tęsti, kai moku ciklus, funkcijas, artimetinius veiksmus. Lietuviškos pamokos su tuo ir baigiasi, o angliškų normalių, kad nuo pradžios viską gražiai aiškintu nerandu. Noriu tiesiog pradėti nuo paprastų žaidimų, kad ir atspėk skaičių kuris yra Rand. C++ nežinau kaip tai padaryti, o su C# ir unity pagalba jau pilna video. Tai pasimetęs esu ir ieškau man tinkamesnio kelio. Matau programišius esi ir išmanai tai nuomonė man tavo labai svarbi būtų.

Praktika, praktika, ir dar kartą praktika. Daugiau nežinau ką pasakyti, nes mano kelias buvo toks, ir jis dar toks ir yra :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...