Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GoBall! - let's jump! [Made by Positive(me)]


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

62f7230a26ead1cbd13fe3b8e87993b9408.png

Sveiki, kadangi susidomėjau žaidimų kūrimu, o tam aš esu pakankamai pažengęs, tai išbandžiau savo jėgas. Buvo visai įdomu, išmokau kažko naujo, pabandžiau kažką naujo. Gerai, nebekalbėsiu apie save, pakalbėsiu apie žaidimą.

Žaidimas yra paprastas, 2D, sukurtas su Unity naudojant C# programavimo kalbą. Vos ne viskas nupiešta mano, tas kas nebuvo nupiešta buvo bent jau paredaguota(gal tik 2 dalykai). Žaidimo esmė yra šokinėti su kamuoliuku(spaudant tarpo klavišą, arba pelytę) ir neužkliūti už kliūčių. Peršokus kiekvieną kliūtį gaunama vienas taškas, o už taškus galima kažką nusipirkti parduotuvėje. Kol kas yra sukurta versija tik ant PC, gal vėliau bus ir kažkur kitur(jei jūs norėsite, nes aš pats galvoju, kad galbūt išleisiu ant Android). Žaidimas užima tikrai mažai 10MB~ todėl tikrai siūlau išbandyti kiekvienam. Tikrai laukiu jūsų pasiūlymų ką galiu pakeisti, ką pridėti, ką išimti, žodžiu žaidimas laisvas atnaujinimams. Taip, kad palikite klausimus, pasiūlymus, įvertinimus ir t.t., man viskas įdomu(kas yra proto ribose). Daugiau gal nebepasakosiu, parsisiųsite, pamatysite :). Dabar keletas screenshot'ų kaip viskas atrodo.

Meniu, tai yra kaip viskas atrodo įsijungus žaidimą

be472df93b575ec8116b297a0acea30d792.png

Parduotuvė

1c8785f4b8bb3aa8c4c97258ace7be59267.png

Žaidimas, pats visas veiksmas

28e26e2e94fa20a823d7db8ed52a1132298.png

Atsisiuntimo nuorodos

 

Atsisiųsti

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

32bit not working

Oh... Ok. Tuojau bus ir 32bit'ų versija įkelta.

 

Dievinu lietuviškus žaidimus!

Gal jie aišku ir nėra EA ar ten Ubisoft lygio, bet juk lietuviškų žaidimų yra TIEK nedaug!

šaunus darbas, nenustok kurti! :)

Ačiū :)

 

Edit - įkelta 32bit versija, atsiprašau, kad užtrūkau(lėtas internetas). Atsisiųsti

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kažkokia problemėlę radau, kaip ją sutaisyti??

b1cbec0da06ce570bcc0a5e0b5bc21d8527.png

Hmm... Čia turbūt dėl ekrano platumo. Kai ištaisysiu šitą klaidą parašysiu. Bus naujas atsisiuntimo link'as. Ačiū, kad pranešei.

 

Pataisyta klaida - naujas atsisiuntimas

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip neblogas žaidimas, tik gali paaiškint, kaip iš aukščiau šokant reik perlįst per tokį žemą tarpą: http://i.imgur.com/BWhxvRD.png ?

Šis žaidimas yra padarytas ne tik, kad žmogaus įgūdžiais, o ir sėkmės reikalu. O kaip matau tas bug'as, kad kraštai balti nesusitvarkė. Na nieko, sutvarkysiu kitame atnaujinime, jei toks bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nice, pazaidziau, gal siek tiek patobulinus tu kolonu grafika galima butu mest i android marketa, idejus banner reklama gal pavyktu kelis litus uzsidirbt, jei ispopuliaretu zinomai daug daugiau :)

 

Be to, taip, kaip kolegos sako, kai pro kai kurias kolonas baveik neimanoma prasokt.

 

Smagu kai pradedat kurt nuo mazu projektu ir juos uzbaigiat, o ne grandioziniu MMO ar FPS ir finale stringat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neblogas :D tik man nepatiko tas background kai žaidi :D iš pradžių atrodė kad pro jį šokinėt reikia :D ir beto vis dar tas bugas su ekrano platumu nepasitaisė :) pas mane irgi šoninei kraštai balti :D

Taip žinau, mačiau, kad nepasitaisė... Kitame atnaujinime(jei bus) bus tikrai, tikrai ištaisytas.

 

Nice, pazaidziau, gal siek tiek patobulinus tu kolonu grafika galima butu mest i android marketa, idejus banner reklama gal pavyktu kelis litus uzsidirbt, jei ispopuliaretu zinomai daug daugiau :)

 

Be to, taip, kaip kolegos sako, kai pro kai kurias kolonas baveik neimanoma prasokt.

 

Smagu kai pradedat kurt nuo mazu projektu ir juos uzbaigiat, o ne grandioziniu MMO ar FPS ir finale stringat.

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kabliuojantis žaidimas :) Man žiauriai patiko patarčiau pakurti ir ant android ir įmesti į marketą užsikaltum pinigėlio :)

Ne dėl pinigų čia viskas...

 

 

Geras žaidimukas, šiek tiek užneša į flappy bird, bet daug geresnis,   mano manymu.

 

P.S. DAUGIAU TOKIŲ ŽAIDIMUKŲ! :):nice: 

Ačiū, pagalvosiu :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...