Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dizainas po pertraukos ir idėja, kuri padėtų naujiems projektams.


GREDDY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, po pertraukos laiko nupaišiau paprastą dizainuką, vertinam - x / 10, parsisiuntimo nuoroda apačioje. Taip pat turiu idėja, kuri galbūt padėtų daugeliui projektų. Kėtinu kurti dizainų parsisiuntimo tinklapį, kuriame galėtute rasti įvairių siuntiniį susijusių su dizainais ir grafika, rengti konkursus, kurių metu žmonės galėtų laimėti unikalų dizainą ( dizainas nebus platinamas ). Manau taip padėčiau daugeliui projektų turėti kažką unikalaus. Visus dizainus stengčiausi talpinti nuosavame hostinge, kad ir po daugelio laikų žmonės galėtų parsisiūsti, kad neiškiltų problemų dėl pasibaigusios nuorodos ir t,t Norėčiau komentaruose jūsų nuomonės dėl dizaino, tuo pačiu dėl mano idėjos, kurios tikslas padėti žmonėms turėti geresnį įvaizdį :)
sanfierro_lt_by_tor3do-d8i8wkw.png
 

PARSISIUNTIMO NUORODA: http://adf.ly/12eBVG

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kalbant apie tavo projektų dizainus, matoma didesnė banalybė :)

O tamsta matė, jog rašyčiau, kad mano gražesni? Keičiant temas parodai, kaip gerai moki argumentuoti.

Beje aš nesu dizaineris, man už dizainus reikia mokėt, tai viskas ateina palaipsniu.

Klausėi nuomonės apie dizainą - gavai ją, nereikia pykti :)

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...