Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Paslaugos nebeteikiamos]PAWNO, HTML/CSS Paslaugos, Parduodami script'ai


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Šiuo metu nedirbu prie jokio sa-mp projekto, tad pagalvojau pasiūlyti pawno (sa-mp) kodavimo paslaugas. Mano patirtis šioje srityje ~4 metai, tad galiu sukurti bet kokią jūsų užsakytą sistemą. Tačiau nekoduoju viso gamemodo nuo balto pawno lapo, nes 1. Užtruktų daug laiko, mėnesių, galbūt net pusė metų. 2. Už modifikaciją kainos jums būtų tikrai neprieinamos.

 

 

Ką aš sugebu geriausiai sa-mp serverių kodavimo srityje:

 

  • MySQL integravimas į modifikaciją, sistemas, duomenų užkrovimas, saugojimas, registravimas.

 

  • Text-Draw kodavimas. (Registracija su text-draw select, žaidėjo info TD, spidometro TD ir kt...)

 

  • Įvairių sistemų kūrimas, (t.y: registracijos / prisijungimo, duomenų krovimo, saugojimo, automobilių, namų, verslų sistemos, inventoriaus ir kitokios sistemos...).

 

  • Įvairių gedimų, klaidų taisymas.

 

Mano senesnius sa-mp darbus galite pamatyti šiuo linku: galerija

SACL - San Andreas Crime Life, tai yra mano kurtas projektas, tačiau nedabaigta modifikacija.

 

Už paslaugas atsiskaitoma tik pinigais, ir tik bankinių pavedimu.

 

Skype kontaktas paslaugų užsakymui: deividas.saltupis

 

 

Kitos paslaugos:

 

HTML/CSS dizainų kodavimas. Dizaino tema gali būti įvairi, jūsų pasirinkta - sa-mp, mc, cs...

PHP bei JAVASCRIPT šiuo metu dar tik mokaus, tad mano galimybės kolkas ribotos, tačiau užtikrintai galiu sukoduoti HTML/CSS dizainą.

 

 

Parduodami sa-mp script darbai:

Info: parduodami script'tai nėra panaudoti jokiose sa-mp serveriuose. Kiekvienas script darbas parduodamas tik vienam pirkėjui. Visų šių darbų autorius esu aš.

 

1. Prisijungimo sistema, kurioje naudojamos text-draw select funkcijos bei player-dialog'ai. Šį sistema surišta su mysql, visų duomenų užkrovimai, saugojimai vyksta į / iš mysql duomenų bazę. Prisijungimo sistema padaryta pilnai ir ištestuota. Įvedus slaptažodį neteisingai 3 kartus žaidėjo paprašoma atsakyti į vartotojo raktinį klausimą, atsakius į klausimą teisingai paprašoma nurodyti žaidėjo informacijoje išsaugota el.pašto adresą, įvedus el.pašto adresą teisingai į jį bus išsiustas naujas sugeneruotas vartotojo slaptažodis.

 

Vaizdinė medžiaga: VIDEO LINK

Kaina: 3

 

Redaguota , nario .lukonic`
Paslaugos nebeteikiamos.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 8 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3074 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...