Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[KLAUSIMAI] Apie projekta


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi turiu klausimų ir nepasisprendžiu ką daryt ir kas geriau. Taigi einu iškart prie reikalo

1.Ką galvojat jei pvž gyvenimo veiksmas vyksta kaimeliuose, o norint teises išsilaikyt reiktų keliauti į miesta? nes kaime nelabai būna vairavimo mokyklų

2.Ar jums būt įdomu jei būtų mokyklų bei universitetų sistema?

3. Ar žaidimas nepabostų jei pvž mapas nebūtų labai daug sumapintas, o tik interjerai, kad mažintų serverio apkrova?

4.Ar patiktų jei kūno žalos atitiktų tikrove pvž šaunat į ranka nuiima tam tikra hp skaičiu ir jei medikai tau jos nepagydo vis hp mažėjo ir taip pnš su visom kūno dalim

 

Štai mano pagrindiniai klausimai kuriuos noriu sižinoti, kad paskui kai bus sukurta, o žaidėjams nepatiks ir darbas beprasmis.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Idėjos tikrai unikalios ,bet deja duodu 100% kad kažkas jau jas nukopijavo :( Ir nemanau ,jog tu jas įgyvendintum ,o jei ir įgyvendinsi tai nemanau ,kad serveris startuos  :song:

Aš tų idėjų turiu labai daug :) tegul kopijuoja tai rodo, kad jie nieko negali sugalvot savo, o tik vogti kitų idėjas. Nežinau ar startuots gal kadanors, bet jei startuots tai tik gerom idėjom ir unikaliom kueių dar esu gan nemažai prigalvojes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...