Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirmasis dizainas


Gabison*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi prieš dvi dienas nutariau atsisiųsti PhotoShop'ą bei pasimokyti dirbti su tinkapių dizainų paišymu. Šiandien prisėdau ir papaišiau savo pirmą dizainiuką, taigi labai nesmerkit tiesiog pasakykit į ką turėčiau atsižvelgti kitame darbe, kokios didžiausios klaidos ir pnš. Manau tikrai atsiras tokių žmonių, kurie numes vieną kitą patarimą, nes tobulėti norėtusi toliau. Beje, jis nėra pilnai dabaigtas, bet didele pradžia padaryta:D

 

Štai pirmasis darbelis. 

 

6c1d734f8c0bec4555e5f3a3da22423353.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražus Man patiko spaudžiu žalia :)

Dėkui, smagu žinoti, kad kažkam patiko :>

 

Labai jau isdestymas visiems zinomas Bet kaip pirmas darbas tikrai gerai. Nepasiduok. ;) jei galima kritikos tai:

Fontas kaikur per didelis is shadow nereikejo ant mygtuko cia mano nuomone :)

Na nesigincysiu, tikrai žinomas, kai dariau darbą užmesdavau akį į kokius forumus, pasižiūrėjau kaip kas ten, visgi kol kas tik mokausi dar, bet kitą darbą darydamas pasitelksiu savo fantaziją. :) 

O dėl fonto jo, pastebėjau ir aš, kad kai kur didokas, o dėl shadow tai dabar ekspermentuoju su visokiais tokiais efektukais. :D

Dėkui už nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėkui, smagu žinoti, kad kažkam patiko :>

 

Na nesigincysiu, tikrai žinomas, kai dariau darbą užmesdavau akį į kokius forumus, pasižiūrėjau kaip kas ten, visgi kol kas tik mokausi dar, bet kitą darbą darydamas pasitelksiu savo fantaziją. :)

O dėl fonto jo, pastebėjau ir aš, kad kai kur didokas, o dėl shadow tai dabar ekspermentuoju su visokiais tokiais efektukais. :D

Dėkui už nuomonę :)

Prašom kadangi pats esu tik pradedantysis tai sakau ka man sake ka blogai darau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3368 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...