Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pagalbos dėl CS:GO itemų atsiėmimo.


faxenas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pabandyk per patį klientą Steam'o priimt offerį, jeigu jau per ten neis tada teks išlaukt 7 dienas.

 

EDIT: Prisijungei per kitą įrenginį ir uždėjo BAN. Nors jeigu per telefoną tai tikrai neturėtų to būti, gal buvai prisijungęs ir per kitą PC?

Redaguota , nario No Fear
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pabandyk per patį klientą Steam'o priimt offerį, jeigu jau per ten neis tada teks išlaukt 7 dienas.

 

EDIT: Prisijungei per kitą įrenginį ir uždėjo BAN. Nors jeigu per telefoną tai tikrai neturėtų to būti, gal buvai prisijungęs ir per kitą PC?

 

Aš buvau per tel prisijungęs, bet per mob.duomenis taprasme internetą užsisakęs iš tele2, gal dėl to? Ir kaip tą nesamone panaikint? Niekas mano tų itemų nevoks. Beto, jie man nedings? Nes visgi 7d laukt... :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš buvau per tel prisijungęs, bet per mob.duomenis taprasme internetą užsisakęs iš tele2, gal dėl to? Ir kaip tą nesamone panaikint? Niekas mano tų itemų nevoks. Beto, jie man nedings? Nes visgi 7d laukt... :/

Per 21 dieną turi atsiimti. Nepanaikinsi tokio dalyko, teks išlaukt 7 dienas.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3376 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...