Peršokti į turinį

Noriu pirkti PS4, iš kur geriausia pirkti?

Kristis122

Recommended Posts

Tai va nusprend┼żiau, kad man reikia konsol─Śs ir dabar galvoju ─Źi┼źj┼│ imsiu Ps4, gal kas turi variant┼│ i┼í kur pirkt?

Redaguota , nario MatasAnu
Narys ─»sp─Śtas u┼ż: Neinformatyvus temos pavadinimas.
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pirkau tiesiai i┼í Euronics Vilniuje, bet si┼źly─Źiau paie┼íkoti Skytech ir kitose lietuvi┼íkose parduotuv─Śse, nes i┼í Anglijos siun─Źiant gird─Śjau daug nuans┼│

Nuoroda ─» komentar─ů

Jeigu Vilniuje, tai akre prie Electro Markt yra tokia elektronikos parduotuvele, ten biski pigiau negu tuose oficialiuose parduotuvese..

Galb┼źt gal─Śtum tiksliau? :) nes esu i┼í kito miesto tai nelabai pa┼żystu Vilniu.

Redaguota , nario lgnas
Nuoroda ─» komentar─ů

Man rodos jis kalb─Śjo apie Baitukas parduotuv─Ö :)

Ka tik paziurejau akropolio puslapi. Jo "Baitukas" vadinasi.

Galb┼źt gal─Śtum tiksliau? :) nes esu i┼í kito miesto tai nelabai pa┼żystu Vilniu.

Akropoli Vilniuj tikrai rasi. O paciam akropoli yra mapas, ten gali surast kur Baitukas randasi.

Gal kur nors ir pigiau rast galima, net nezinau.. tiesiog draugas is ten pirko, ir sake kad pigiau nei kitur.

Nuoroda ─» komentar─ů

• Para┼í─Ś po 2 savai─Źi┼│...

Na pirk geriausia i┼í ┼żinom┼│ tiek─Śj┼│ tokiu kaip pigu.lt arba euronics topocentras ir t.t.Nes bus patikimiausia su garantiniu.Tik ne i┼í kilobaito ,nes ten da┼żniausia b┼źna k─Śblum┼│ su garantiniu.

Nuoroda ─» komentar─ů

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   J┼źs negalite ─»kelti nuotraukas tiesiogiai.─«kelkite arba ─»d─Śkite nuotraukas i┼í URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

• N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...