Peršokti į turinį

Dragon Ball AMV

Recommended Posts

Sveiki, gal ir neįprastai čia elgiuosi. Galbūt net pažeidžiu taisykles. Iškart atsiprašau.

Mano tikslas paplatinti savo youtube kanalą:

Aš kuriu tik dragon ball amv bet ir dalyvauju kituose veiklose. Pvz: Geimerių kanaluose lankausi ir žiūriu jų video. Galbūt net pats dalyvausiu žaidimų filmavime tik būsiu kaip padėjėjas - tai reiškia jog aš nekursiu su savo vartotoju - aš tik prisistatysiu su savo vartotoju.

Mano youtube nickas: LT dbzamv.

Pats kanalas: https://plus.google.com/u/0/106870158610390055240/videos

Sekite/Prenumeruokite/Likenkit/Kuomentokite.

Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma aš čia reklamuoju. Visu antra nelabai matau kad lyg iš viso ir suprastum kas yra amv. Tai nėra paimtas video ir uždėta daina (tik) dar reik priderinti daina/sulyginti. Ir tiesiog jausti kur kas tinka. Tu video perdarai. jeigu rimtai esi žalias aš tau nepaaiškinsiu ieškokis info googlei.

Nuoroda į komentarą

Šiaip iš dbz amv daug dėmesio nesusilauksi. Jau senai baigėsi dbz šlovės akimirkos. Net maži vaikai vargu ar jau žiūri. Vis mažiau ir mažiau šio anime gerbėjų. Geriau pereik prie rimtesnių anime ir daryk kažką įdomesnio ;) PEACE. RKS TBPS

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...