Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku Facebook/Clash Of Clans paskyrą.


Alert

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3370 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, perku FaceBook paskyra.Pageidautina jog draugai būtų lietuviai, ir jų būtų daug.

 

Beto perku ir Clash of Clans paskyrą.Minimum TownHall 9&10.

 

Jeigu turite ko man reikia susisiekite su manimi: Skype: driftkid550

 

 

Lauksiu jūsų pasiūlymų.

Redaguota , nario Goblin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žodžiu, žmogus yra totalus aferistas.

 

 

Pakviečiau į skype, pasiūlyt facebook'o paskyrą, susitarėm, daviau profilį peržiūrėjo, ir vistiek sako, kad atsiliepimai nieko nereiškia ir sako jog pirmas neeis. Sako tie atsiliepimai visiškai nieko nereiškia, matosi, kad totaliai nori apgaut, su tokiais tikrai nepatariu susidėt. Naglai labai kalba, įdomiai, su tokiais esu nekartą susidūręs, ir nepatariu eiti pirmiem jeigu parduosit kažką šitam asmeniui, nebent jis(goblinas) sutiks eiti pirmas. Beto, jo tas vienas atsiliepimas nieko nereiškia, nes jis su draugu apsikeitė ir su tokiom pačiom priežastim užsidėjo atsiliepimus vieni kitam. :D (pseud su goblinu apsikeitė)

Redaguota , nario DEFFIX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žodžiu, žmogus yra totalus aferistas.

 

 

Pakviečiau į skype, pasiūlyt facebook'o paskyrą, susitarėm, daviau profilį peržiūrėjo, ir vistiek sako, kad atsiliepimai nieko nereiškia ir sako jog pirmas neeis. Sako tie atsiliepimai visiškai nieko nereiškia, matosi, kad totaliai nori apgaut, su tokiais tikrai nepatariu susidėt. Naglai labai kalba, įdomiai, su tokiais esu nekartą susidūręs, ir nepatariu eiti pirmiem jeigu parduosit kažką šitam asmeniui, nebent jis(goblinas) sutiks eiti pirmas. Beto, jo tas vienas atsiliepimas nieko nereiškia, nes jis su draugu apsikeitė ir su tokiom pačiom priežastim užsidėjo atsiliepimus vieni kitam. :D (pseud su goblinu apsikeitė)

Tu kalpokėli, užauk pirma ir nemeluok.Aš net neapžiūrėjau tavo paskyros tu man net nuotraukų nepateikei prašiau parodyti skype vaizdu tu neparodiai tai sakau kas ten yra, pasakei jog draugų falowerių kur įrodymai? Sako tai man pirmam eiti nes nieko nežinau čia sakau turi SG numetei šitą(plbm draugo), ir čia pasigirt norėjai? Už facebook paskyra kurioje yra 800 draugų ir 200 folowerių ar kiek ten nori 3 ar 4 eurų(nepamenu kiek sakei bet tikrai nedaugiau), tai kad nebespan.O dėl PSEUD tai jis joks nedraugas tiesiog pardavinėjo pakvietimą aš jam parašiau ir paprašiau jog padovanotų geras žmogus tai ir padovanojo.Ir numetė tema su savo turtu jog turi milų sargo ir acc aš pasiūliau keisti milus į kito servo apsikeitėm ir jokių nebuvo priekaištų tai ir uždėjau jam +1 ir jis man uždėjo +1.Tai kad prieš nusišnekėdamas pamastyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3370 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...