Peršokti į turinį

Gryžau su tema Vaikai hackeriai.

MartynasS

Recommended Posts

Čia originalas temos : 

http://www.supergames.lt/topic/205253-vaikai-hackeriai-d/

Na žodžiu ilgą laiką buvau užblokuotas čia. Ir tik šendien gavau pakvietimą naujam acc.

Tai vat kodėl aš čia rašau , ogi rašau todėl jog papasakoti ką man pasakė policijoje , na nuvažiuoju einu pralaukiau kažkur 2 h kol manę išklausė. O atsakymą gavau toki , Jog man kainuotu labai daug eurų , neturėčiau savo pc 1 metam. Tai aš pasvarstęs nieko nesikreipiau bet beveik viską atgavau , tad žodžiu vakar man skambina iš policijos šeip gan vėlai 8h kažkur , ir klausia kaip man sekasi , kam tam vaikui einas ar mes išvis turim pretenzijas , o pasirodo taip jogVytunei nepirma situacija , ir jis yra įtrauktas į kažkokį ten ta saraša.. Tai vat prikabinau dar ir VIDEO kai jis privertė vaiką nusirengti , ir iš tiesu man daug padėjo , Be to pats tyrėjas man pasakė , jog aš galiu nedalyvauti nei teismuose nei visam kitam šūde , bet Vytunei vistiek gresia baudžiamoji atsakomybė už tą VIDEO. tai manau vistiek pacanukas neliks nebaustas.

Redaguota , nario # Martynas.S
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas martynai. O kokia teise turėjai prašyt nelegalių programų ir panašiai? Visų pirmą tu man bandai pakenkt visame kame, kiši mane ir artūrą ten kur nederėtų nes mes tau faktiškai nieko nepadarėm. Tik viską žiūrėjom. Čia tipo bendrininkavimas ir panašiai? Lietuvoj žėt jau nebegalim? Žodžiu dar toks bajeris kad man kenksi. Tada pradėsiu ir tau kenkt. Tu nelendi man į akis o aš tau.

Nuoroda į komentarą

Oj žiurėk kas čia prabilo , Aj Ovidijau jei ištiesu esi žemo lygio žmogus , sugebat net šiuo metu www.playin.lt domenu naudotis. Nieko aš daugiau tau neturiu ką pasakyt. Be gazdinimu prašyčiau. :) Ačiū.

Niekas ir negązdiną ;) Čia tik žodinis perspėjimas. Įrodai kad tavo playin.lt domenas ir gražinu. P.s Man jį atidavė, gavau leidimą jį naudot. Gali dėt ant visų mano postu -rep, vis tiek turiu užsipatentavęs rekomendacijų iš patikimų žmonių, taip kad .. Negaišk laiko ir ramiai gyvenk. Sekmės.

Nuoroda į komentarą

Neturiu pretendziju dėl to domeno .. dėk kur nori kažkaip nesvarbu net. :) Vistiek žemo lygio esi ir tiek.

Gerai, aš žemo lygio esu. Bet pasikelsiu tą lygi nesiparink .. Taigi niekas negimė su aukštais lygiais .. -.-

Nuoroda į komentarą

Na ir kas kad būtum neturėjęs kompiuterio metam ir kainuotų daug. Bet jeigu teismas įvyktų ir tu laimėtum, jo tėvai ar globėjai turėtų pateikti išlaidas. Tuo labiau jam būtų atkapoti pirštai, kad daugiau nebenorėtų. O dabar čia taip nusileidi...

Sveikas martynai. O kokia teise turėjai prašyt nelegalių programų ir panašiai? Visų pirmą tu man bandai pakenkt visame kame, kiši mane ir artūrą ten kur nederėtų nes mes tau faktiškai nieko nepadarėm. Tik viską žiūrėjom. Čia tipo bendrininkavimas ir panašiai? Lietuvoj žėt jau nebegalim? Žodžiu dar toks bajeris kad man kenksi. Tada pradėsiu ir tau kenkt. Tu nelendi man į akis o aš tau.

O tu žinai tokį dalyką, kad stebėjimas ir nepranešimas apie daromą nusikaltimą taip pat yra nusikaltimas ir už jį baudžiama? Tai buvo akivaizdu, tad nevaidink švento avinėlio.
Redaguota , nario Kubilonas
Nuoroda į komentarą

Oj tie hackeriai, nosis sulaužyt ir poto verkia vsio, tokie 13 mečiai nieko nesupranta, kad už jų nusižengimus tėvai atsakingi, kaušai tevams bėdų pridaro.

Čia apie ką kalbi? Apie mane ir artūrą ar apie vytūne? :D

Na ir kas kad būtum neturėjęs kompiuterio metam ir kainuotų daug. Bet jeigu teismas įvyktų ir tu laimėtum, jo tėvai ar globėjai turėtų pateikti išlaidas. Tuo labiau jam būtų atkapoti pirštai, kad daugiau nebenorėtų. O dabar čia taip nusileidi...

O tu žinai tokį dalyką, kad stebėjimas ir nepranešimas apie daromą nusikaltimą taip pat yra nusikaltimas ir už jį baudžiama? Tai buvo akivaizdu, tad nevaidink švento avinėlio.

Tai bauskit ir mane, norėčiau pamatyt kaip nubausit, kur man tau pranešt? naktį į mentūrą eit? Juokus mėgsti?

Nuoroda į komentarą

Čia apie ką kalbi? Apie mane ir artūrą ar apie vytūne? :D

Tai bauskit ir mane, norėčiau pamatyt kaip nubausit, kur man tau pranešt? naktį į mentūrą eit? Juokus mėgsti?

Tau viskas juokinga, bet drįsčiau suabejoti ar taip juokinga būtų kai tėveliai gautų laišką su kvietimu į komisariatą.

Nuoroda į komentarą

Tau viskas juokinga, bet drįsčiau suabejoti ar taip juokinga būtų kai tėveliai gautų laišką su kvietimu į komisariatą.

Jie negautu, kadangi aš esu pilnametis, pilnai už save atsakau. Taip kad nekišk tėvų kur nereikia ;)

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...