Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano pc tiktu Zaidimas


PKZZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Hehe. Lygiai toks pat, kaip ir mano :D Normalus kompas, naujausių žaidimų jau ant ultra nebepažaisi, bet skyrim su enb mėgaujuos be problemų ^^

M

Pas mane irgi beveik lygiai tas pats, tik patarčiau windows 64 bitų įsirašyt, nes visų ramų neišnaudoja. O kompas jau skaitosi kaip vidutiniškas.

Dzin  bet naujus vistiek  pavilks  nors ir ne ant geriausios grafikos ?   

Sunciuos dabar Saints Row Gat out of Hell 

Redaguota , nario pKz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadila, kad jau apsireiškei— ką pasiūlytum gerint šitam pc, kas dabar prasčiausia? Kokią vaizdo plokštę dėtis reikėtų? :)

Reikia tiesiog geresnės GPU, o kokios - atsakymas labai paprastas - imk kuo geresnę kiek leidžia biudžetas, nes šis procesorius yra 4 branduolių, tad bottleneck'o nebus tikrai. Patariu imti GTX 960, puikus kainos/performanso santykis :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Reikia tiesiog geresnės GPU, o kokios - atsakymas labai paprastas - imk kuo geresnę kiek leidžia biudžetas, nes šis procesorius yra 4 branduolių, tad bottleneck'o nebus tikrai. Patariu imti GTX 960, puikus kainos/performanso santykis :)

O kaip ta GTX 960? Pats niekur apie ją neskaičiau, nežiūrėjau kaip veikia. Bet jeigu klausčiau ar su tokiu pc kaip jo pavežtų naujesnius žaidimus ant max/ultra nustatymų, tai koks atsakymas būtų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vadila, kad jau apsireiškei— ką pasiūlytum gerint šitam pc, kas dabar prasčiausia? Kokią vaizdo plokštę dėtis reikėtų? :)

Kaip jau sake, reik pagal biudzeta ziuret. 

Tavo atveju parduociau esama vaizdo plokste, dasideciau pinigu ir pirkciau nauja. Gali kaip ir siule GTX ta imt, arba R9 290/280 4gb/3gb. Jau busi zenges zingsni link Ultra grafiku.

 

O kaip ta GTX 960? Pats niekur apie ją neskaičiau, nežiūrėjau kaip veikia. Bet jeigu klausčiau ar su tokiu pc kaip jo pavežtų naujesnius žaidimus ant max/ultra nustatymų, tai koks atsakymas būtų?

Taip, paveztu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O apsimokėtų ta GTX 960? Ilgai laikytų? Nes 240 eurų man kaip ir atrodo truputi per daug :x

Cia tau tiesiog pasiule gera vaizdo plokste, aisku galima ir kazka pigesnio pasiziuret..

Ir už kiek galėčiau parduot savo GTX 550 ti?

Reik skelbimuose pasiziuret uz kiek pardavineja tokias. Ir imest ant pora euru pigiau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šeip ta gtx 960 gal ir neblogas variantas, bet norėtusi ko nors truputi pigiau, bet žinoma, kad skirtusi jau gerokai nuo mano esančios. Tikriausiai reikės pasitaupyt truputi, parduot esančią ir nusipirkt 960, kaip ir siūlėt ^^ 

 

Kaip bebūtų, dar keli kvaili klausimai

http://www.skytech.lt/search.php?keywords=gtx+960&x=0&y=0&search_in_description=0

Čia jų daug yra. Kurią man reikėtų imt? Pas mane gigabyte motininė, tai, kaip suprantu, iškarto visas ne gigabyte reikėtų atmest? Jeigu taip— kurią iš tų trijų tada reikėtų imt? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šeip ta gtx 960 gal ir neblogas variantas, bet norėtusi ko nors truputi pigiau, bet žinoma, kad skirtusi jau gerokai nuo mano esančios. Tikriausiai reikės pasitaupyt truputi, parduot esančią ir nusipirkt 960, kaip ir siūlėt ^^ 

 

Kaip bebūtų, dar keli kvaili klausimai

http://www.skytech.lt/search.php?keywords=gtx+960&x=0&y=0&search_in_description=0

Čia jų daug yra. Kurią man reikėtų imt? Pas mane gigabyte motininė, tai, kaip suprantu, iškarto visas ne gigabyte reikėtų atmest? Jeigu taip— kurią iš tų trijų tada reikėtų imt? :)

O aš norėčiau paklausti kuo skiriasi tie MSI, Gigabyte, Asus?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na šeip ta gtx 960 gal ir neblogas variantas, bet norėtusi ko nors truputi pigiau, bet žinoma, kad skirtusi jau gerokai nuo mano esančios. Tikriausiai reikės pasitaupyt truputi, parduot esančią ir nusipirkt 960, kaip ir siūlėt ^^ 

 

Kaip bebūtų, dar keli kvaili klausimai

http://www.skytech.lt/search.php?keywords=gtx+960&x=0&y=0&search_in_description=0

Čia jų daug yra. Kurią man reikėtų imt? Pas mane gigabyte motininė, tai, kaip suprantu, iškarto visas ne gigabyte reikėtų atmest? Jeigu taip— kurią iš tų trijų tada reikėtų imt? :)

Nereik nieko atmetinet, jie skiriasi tik ausinimais, kartais lizdais. Ir kelios is ju yra gamykliskai overclock'intos. 

Nera skirtumo kokios firmos imsi, ziurek kad ausinimas butu geresnis.

 

O aš norėčiau paklausti kuo skiriasi tie MSI, Gigabyte, Asus?

Kaip ir rasiau virsuj, ausinimais dazniausiai.. ir pan.

Redaguota , nario Vadila
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereik nieko atmetinet, jie skiriasi tik ausinimais, kartais lizdais. Ir kelios is ju yra gamykliskai overclock'intos. 

Nera skirtumo kokios firmos imsi, ziurek kad ausinimas butu geresnis.

 

Kaip ir rasiau virsuj, ausinimais dazniausiai.. ir pan.

Ammmmm, o kaip žinoti koks aušinimas?:D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nereik nieko atmetinet, jie skiriasi tik ausinimais, kartais lizdais. Ir kelios is ju yra gamykliskai overclock'intos. 

Nera skirtumo kokios firmos imsi, ziurek kad ausinimas butu geresnis.

 

Kaip ir rasiau virsuj, ausinimais dazniausiai.. ir pan.

Na taip, bet klausimas jo buvo kiek kitoks, tai visgi kurią reikėtų imt? Kurios tas aušinimas geresnis? Kurį gamintoją rinktis imant GTX 960?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, bet klausimas jo buvo kiek kitoks, tai visgi kurią reikėtų imt? Kurios tas aušinimas geresnis? Kurį gamintoją rinktis imant GTX 960?

Butent as imciau kur daugiau ventiliatoriu ir prierasas OC. Kokia butent ten firma gausis nesvarbu..

Kad ir sita: http://www.skytech.lt/gvn960wf2oc2gd-gigabyte-geforce-gtx-960-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-3xdp-p-229184.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3351 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...