Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, as jau beveik esu baiges su savo serveriu, tiktais man reikia truputeli pagalbos su configuravimu.

PS, As naudoju Groupmanager

1. As noreciau uzdeti zaidejams, vipams ir supervipams spalva kai jie paspaudzia TAB'a

2. As noreciau isversti daugumai viska is anglu i lietuviu pavizdziui ' Player has been shot by skeleton ' I lietuviu kalba

3. Padaryti informacijos komandas kaip /rules /vip /supervip /info. Juose parases zaidejas gaus visa informacija.

Ieskau kurie tikrai moketu visa sita daryti, ir delto as jums galiu moketi nuo 3lt-6lt + duosiu +REP atsiminkite kad as negaliu moketi banku, bet turiu sumoketi su sms'u is uzsienio.

Klauskities i skype: rokis997

Dekui jums uz pagalba ;)

Redaguota , nario Smitukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. /nick §1solo

§1 reiskia spalva.

2. lietuviu kalba tiesiog nusistatyt reik <_<

3. motd.txt parasai arba rules.txt failiukuos o tas komandas paciam eina sukurt greit.

1. Man reikia kad zaidejams automatiskai uzsidetu tokios spalvos (Reiktu plugino)

2. Nusistatyti reikia kur?!

3. Na supratau

Labai fainiai butu jeigu tu man daugiau padetum tesiogiai per skype arba team vieweri ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Man reikia kad zaidejams automatiskai uzsidetu tokios spalvos (Reiktu plugino)

2. Nusistatyti reikia kur?!

3. Na supratau

Labai fainiai butu jeigu tu man daugiau padetum tesiogiai per skype arba team vieweri ;)

Mc kazkaip neuzsiimu gal laikinai.

1. ColorMe pabandyk plugina

2. per nustatymus Lietuviu kalba nusistatyt turi zaidejai ir tada jiem rodys kai lietuviskai nudeda juos.

Anyway kovo 10 isleis mc 1.5 tai turesit laukti kol isleis bukkit 1.5 versija good luck.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4012 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...