Peršokti į turinį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

na viena pigu as turejau ir rekomenduoju http://mchost.lt/

hostas prasideda nuo 11lt, ir tikrai lengva naudotis

Reikia kažkur 20lt išleist ant pigiausia plano jei sms pildai nu nafik balansa PMW ima ar kaip tas ;D

Pasiūlykit paty pigiausia plana !

Redaguota , nario Stivis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki dar kartą. Ieškau serverio Survival moda, jame neturi buti apkrauta daug komandu daug mapu ir visko kito sakant toks paprastesnis serveris ir kad išlaiko ta serveri visalaiką ? Nes aš nerandu nes radau serva jame komandu tiek daxuja kaip sampe kažkokiam nežinau kam išvis tiek komandu ir pora nereikalingu dažniausia buna :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip ir viska esu sumetes ant serverio, teliko statybos. Daugiau pagalvojes noreciau ideti daugiau veiksmo i projecta, kolkas daugybe serveriuose pinigai beveik neturi vertingumo, aiskumais Diamantams arba Experience Buteliukams. As isgirdau apie plugina ' Paid-Ranks '. Kaip supratau zmones daugiau kaupia pinigus nei vaisto ant niekiu.

Jeigu yra kokiu nors zmoniu sitoje temoje kurie moka su pluginais tarp Paid-Ranks ir Bukkit, ir galetu man padeti be jokiu litu mokejimu,

buciau labai dekingas,

Skype: rokis997

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4026 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...