Peršokti į turinį

Šiandien atiduosiu steam žaidimą :)


Recommended Posts

Sveiki,

 dar viena dalyba. Tikriausiai visiems jau atsibodo kelt tuos Vilkus, tai sugalvojau kaiką kito. Yra toks labai fainas vyrukas gyvenantis Vengrijoje, tai vat, norėčiau, kad jam ką gražaus palinkėtumėt, o aš pasistengsiu viską nuo jūsų perduot :)

 Pasilieku teisę neužskaityti man nepatikusių palinkėjimų. 2015-01-24 apie 15:00 su random.org išrinksiu laimėtoją kuriam nusiųsiu „Bloop“ cd-raktą :)

Sėkmės!

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mielas Vengrijos žmogau! Amm, linkiu tau tikrai visko, ko pačiam reikia. Svarbiausia, būk mylimas, gerbiamas bei nedaryk nieko blogo tiek sau, tiek ir kitiems. Galbūt ši diena tau nėra labai gera, bet pažiūrėk per langą - diena prašvis, nesedėk prie kompiuterio (jei sėdi), išgerk arbatos arba išeik į kiemą su draugais ir pamatysi, diena bus lyg auksinė.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su šventom velykom!

 

Ne iš tikrųjų tai norėčiau žmogui palinkėti gan dažnai girdimą palinkėjimą, tai būtų sveikatos, laimės ir džiaugsmo. Žadama, kad 2015 metai bus gan geri tad norėčiau jam palinkėti ir svajonių išsipildymo bei sėkmės tolimesniame gyvenime.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi palinkėsiu simbolinės laimės ir sėkmės. Tegul kiekvieną dieną atsikėlęs pasižiūri į veidrodį, nusišypso ir pamato kitokį save. Tegul jo gyvenime būna daugiau optimizmo, nes be jo nebus nei sėkmės, nei laimės. Tereikia mokėti surasti tą optimizmą savyje. Apibendrinus: gero gyvenimo, atrasti kitokį save ir daug, daug draugų!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...