Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,ieškau veiklos kur galima už taškus ar ką pnš. nusipirkti steam žaidimus, nesiūlykite TREMORGAMES.COM nes ten keisti dalykai, būna :D seniau buvau radęs bitcoin bet ten ne kažką, taigi jeigu kažką žinote kur galima rasti svetaine kur ten ką nors spausti ar būti prisijungus ir paskui už tuos pinigus galima būtų pirkti žaidimus tai gerai, laukių komentarų.

Redaguota , nario Snaiperis_
(redaguota)

Tai, kad bitcoins turbūt geriausias variantas, dar gali buxuose sėdėti, ten į paypal gausi pinigus.. Šiaip prisimink, kad be investavimo nieko gero nepasieksi. :) Bitcoins tai geriausias variantas, o buxuose ką žinau, ką uždirbsi tą turėsi investuoti ir taip porą mėnesiu, kad uždirbtum normaliai.

 

http://www.neobux.com/

Redaguota , nario Matūlė

http://www.twitch.tv/mbw210 - Tik Runescape 07 stream'ai!

Tai, kad bitcoins turbūt geriausias variantas, dar gali buxuose sėdėti, ten į paypal gausi pinigus.. Šiaip prisimink, kad be investavimo nieko gero nepasieksi. :) Bitcoins tai geriausias variantas, o buxuose ką žinau, ką uždirbsi tą turėsi investuoti ir taip porą mėnesiu, kad uždirbtum normaliai.

 

http://www.neobux.com/

Dėkui,laukių kitų pasiūlymų.

Pff. Nebūtinai buxai ir etc. Bent dabar gaunu normaliai iš visų gift/raktu/skin pardavimu. Per diena ~50e. Taip pat, darbas, kuriam dirbu +60-100e. Jeigu esi iniciatyvus, moki bendrauti su žmonėmis tada tau tik didelis +. Siūlau steam žaidimų prekybą. Per akcijas arba iš patikimų žmonių nusiperki giftus/raktus parduodi brangiau. Visko gali rasti pigiau, reik tik paieškot. Pirmais mėnesiais bus sunku, o vėliau tik turėsi prekių kurių paklausa tikrai nemaža, prekių nebeliks per 1-7d priklauso nuo kiekio. Pats žadu atidaryti STEAM žaidimų parduotuvę, kad nors kažkiek ir iš to išlaužt. Čia mano pasiūlymas.

P.s reikia laiko tam.

Guess who's back

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4180 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...