Peršokti į turinį

Pristavljaet #eXodius1337 :P


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki kaip matau daug kas čia prisistatinėja tai sugalvojau ir aš prisistatyti. Mano vardas Deimantas ( BRANGAAKMENIS ) :D Gyvenu Jonavoje, turiu brolį 5 metų, greitai bus 6 metai ( Kovo 23d ). Man yra 13 metų, greitai bus 14 :D Vau kaip greitai ( Spalio 29d ). Mokausi Jonavos "Neries" Pagrindinėje mokykloje, 7 klasėje. Kolkas gyvename bute, bet greitu metu persikraustisime prie nuosavo namo. Mėgstu pasedėti prie kompiuterio, pabendrauti per socialinius tinklus ir skype bei teamspeak 3. Ir dar norėčiau paklausti ar yra geru žmoniu kurie galėtu man padėti su dizainais. Norėčiau išmokti koduoti, bet Martynas jau antrą dieną sako, kad užsiėmes velnias žino ką ir taip durnina mane. Tai jeigu kažkas galėtumėte suteikti pagalbos ir pabūti normaliam rašykite man į AŽ. Per ten duosiu skype ir galėsim susisiekti ;) Tai manau daugiau nieko nerašysiu. Bėja jeigu kam domina tai ieškausi cs 1.6 projekto kaip svetainės tvarkytojas ( weberis ). Jeigu kam domina taip pat rašykite man į AŽ su savo skype ir su jumis susisieksiu :P Na va pabaiga. Ir ant pabaigos dar savo pora nuotraukyčiu imesiu. Iš karto sakau. Priimu kritiką :D Galite kritikuoti :P Nuotrauka bus rytoj nes šiandiena turiu eiti nuo kompiuterio.

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vau kaip šaipomes :) Įdomu kaip tu atrodai realybėje. Bijotum net nuotrauką čia įdėti :) SG vierchas žiūriu. Nusileisk ant žemės.

Rašei, jog priimi kritiką. Tavo nuotraukos man priminė sceną iš šito filmo. Šaipymasis būtų jeigu į tave tefteliu pradėčiau kreiptis. :D

Redaguota , nario STEAM žaidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rašei, jog priimi kritiką. Tavo nuotraukos man priminė sceną iš šito filmo. Šaipymasis būtų jeigu į tave tefteliu pradėčiau kreiptis. :D

Tai priėmiau, bet kam reikia to supisto atsiprašant šaipymosi? Patys bijote įsikelti nuotraukas nes ryžai esat...

Paskaitei ką parašei pagalvojai ir pats nepatikėjai.

Dėja paskaičiau prieš rašydamas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai priėmiau, bet kam reikia to supisto atsiprašant šaipymosi? Patys bijote įsikelti nuotraukas nes ryžai esat...

Dėja paskaičiau prieš rašydamas :)

Ryži žmonės bijo kelti nuotraukas? Iš kur pas tave tokios teoremos, jaunuoli? Ko tu tikėjaisi įkėlęs tokias nuotraukas, kad prisitatys 10 putyčių ir pradės alpėt dėl tavęs? Sėkmės. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ryži žmonės bijo kelti nuotraukas? Iš kur pas tave tokios teoremos, jaunuoli? Ko tu tikėjaisi įkėlęs tokias nuotraukas, kad prisitatys 10 putyčių ir pradės alpėt dėl tavęs? Sėkmės. :D

Ne tikrai taip negalvojau, kad prisitaikys :D Kam man čia tos "Putyčių"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tikrai taip negalvojau, kad prisitaikys :D Kam man čia tos "Putyčių"?

Nu tai atsigauk, įmečiau nuotrauką kurią man priminei, man labiau juokas ima tavo komentarus skaitant, nei nuotraukas matant, nes čia jau liga. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

pzzz radau dainą apie tave :D

Tai dabar džiaukis :) Tikriausiai pačiam bus 10 metų, kad taip džiaugiesi :)

 

Vapšie bent jau maloniai priimtumėte, o ne savo supistas atsiprašant pievas rašydami..

Redaguota , nario eXodius1337
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai dabar džiaukis :) Tikriausiai pačiam bus 10 metų, kad taip džiaugiesi :)

 

Vapšie bent jau maloniai priimtumėte, o ne savo supistas atsiprašant pievas rašydami..

Nesijaudink viskas bus gerai :D, man 17 metų, bet matai mums įspūdi palikai, kai vaikštai po miestą tokių didelių (if you know what I mean) nematai. O dabar shut up fat kid, eik sportuoti, nes ateitį problemų su širdim turėsi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...