Peršokti į turinį

Čia taip įmanoma? Jūsų geriausi match`ai.


GenLT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, katik pralošiau vieną su Garen`u, kažkaip nesitikėjau, jog dar taip įmanoma:

 

 

 

 

59d2ab118e8a9de152f25ceb3ae6919f.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaip gi buvo? Pradžioje, per 10 min man Nasus`as davė apie 10 kill`ų, nuo tada ėmiau visus... Vėliau buvo tokia situacija vienas užėjau ant 4, 1 pabėgo, 3 nukaliau ir likau su pilnomis givybėmis :)

 

Bet ką čia apie manę, norėčiau, jog jūs pasidalintumėte savo geriausiais match`ais: aprašytumėte kaip viskas vyko, jei prisimenate kiek killų, assistų ir mirčių gavote. Tad sėkmės žaidime :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Mazo levelio esi todel

 

Nejuokauk ;D Neturiu kito acc, nežinau, čia man taip dažnai gaunasi, gal tik mirčių gaunu. Žaidžiu dota dar tai gal tas šiek tiek prideda.

 

 

 

Mazo levelio esi todel

 

Esu? Bet nemanau, jog tai kažką keičia, nes žaidžiau su draugu  30 lygio, sumeta su stipresniais žymiau. Einu su Evellyna, gaunasi apie 20/5/15. Bet gal ir daro įtakos šiek tiek :P

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei eune, tai ten vapšė velniai žino iš kur tokių degradų atsiranda. EUW 3lvl smurfai gold/plat.

Ir tai, nasus full ad, tai reiškia, kad 0 stackų ir 0 dmg tankui. apskritai čia visų buildai debiliški, gal adc normaliausias. Pasisekė, kad su tokiais sumetė.

Čj normaliausias neseniai.

http://www.part.lt/img/2466e381b07abc41320fd24475a6c436444.png

Redaguota , nario quiN.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei eune, tai ten vapšė velniai žino iš kur tokių degradų atsiranda. EUW 3lvl smurfai gold/plat.

Ir tai, nasus full ad, tai reiškia, kad 0 stackų ir 0 dmg tankui. apskritai čia visų buildai debiliški, gal adc normaliausias. Pasisekė, kad su tokiais sumetė.

Čj normaliausias neseniai.

http://www.part.lt/img/2466e381b07abc41320fd24475a6c436444.png

 

Euw`e čia :D Dažnai mane su tokiais čia sumeta... Tik kai sumeta dažniausiai būna mano komdanoj ir prakišam su keliais killais... 

 

Dėl tavo macth`o tai čia gerokai jau, jei esi didesnio lygio :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Euw`e čia :D Dažnai mane su tokiais čia sumeta... Tik kai sumeta dažniausiai būna mano komdanoj ir prakišam su keliais killais... 

 

Dėl tavo macth`o tai čia gerokai jau, jei esi didesnio lygio :P

Silver elo hell. Vienas praktiškai lošiu visuomet, nes nespėju per lane'us roam'int ir tai spėja prifeed'int arba afk nueina. Low elo euw pilna smurf'ų, eunei ten kai kurie net itemus pamiršta pirkti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3418 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...