Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Dalyba] Rytoj atiduosiu „Across The Rhine“


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kaip padaryt didesnes? Nes man jos visos labai mažos :s Užskaitom už didelį darbą :)

Per telefoną saveinau, ir kėliau iš telefono į imgur, todėl tau rodo mažesnes.. Rask patinkantį/čius parodyk kurio norėtum normalaus dydžio - atsiųsčiau per el. paštą ar galiausiai nepatingėčiau ir į part įkelčiau ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Per telefoną saveinau, ir kėliau iš telefono į imgur, todėl tau rodo mažesnes.. Rask patinkantį/čius parodyk kurio norėtum normalaus dydžio - atsiųsčiau per el. paštą ar galiausiai nepatingėčiau ir į part įkelčiau ;)

Vieną patinkančią radau kurios dar neturiu, susiradau per google didesnę. EcRTVWY.jpg

Pas tave dar ne viena ir ne dvi fotkės su Haskiais, skirkim, žmonės! :D

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jei nepatingėčiau galėčiau nueiti į poligoną,ten pilna tų vilkų ir nufotkint,bent jau originalas būtu :D Žinoma aš nespėsiu to žaidimo laimėti,bet kaip matau tau jie labai patinka tai dėl to ir pasistengčiau.

Atsiprašau, už neišmanymą, bet kas tas poligonas? ._.

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi tai ačiū, bet čia daug darbo, užtenka man ir gražių fotkių iš google. :) Jeigu ten jų krūvą tai galėtum šeip kokį paštu man atsiųst, pats pasifotkinčiau :D

Tokio jau ten kaip darbo tai nėra-kareiviai geri (net davinio duoda) pas mus kareivių iš visų ES šalių tad davinio visokio būna,vilkai irgi prie mūsų pripratę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokio jau ten fainumo ir nėra-smėlis,kalnai (maži),šovinių (tuščių,ir retais atvėjais ne tuščių) poto vakare vilkų kaukimas (egzistuoja) :D Vilkai mūsų nebijo kaip ir mes jų,bet jie neina prie mūsų taip sakoma vengia.

Šūdas tas smėlis ir kalnai. Fainai, kad Vilkai pašonei :D Nežinau, kaip jum, bet man tai patinka kai miškelį Vilkai kaukia :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3402 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...