Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas dėl procesoriaus ir vaizdo plokštes?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Patarčiau aplamai neimti Pentium .. Jie yra nepaklausūs, nepatikimi.

 

Imk kad ir Intel Core I3-4000M Pilnai manau užteks kaina aišku didesnė bet ir geriau tikrai negu tas Pentium (Seniena.).

 

 

Čia tik mano nuomonė :)

Dabar tiktai nepradėk spangti pievu gerai? Sakai pentium nepatikimas? Aš jau ~8 metus šį pc turiu ir man veikia kuo puikiausiai tiktai keista vaizduške o tas pentium e5700 pas mane jau apie 8metus guli ir nei karto nei sugedo ar reikėjo vežšti taisyti taigi pirmą pats kažkada išmegink pentium ir daug metų su juo pagyvenk tada ir sakyk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau aplamai neimti Pentium .. Jie yra nepaklausūs, nepatikimi.

 

Imk kad ir Intel Core I3-4000M Pilnai manau užteks kaina aišku didesnė bet ir geriau tikrai negu tas Pentium (Seniena.).

 

 

Čia tik mano nuomonė :)

Tai, kad G3258 tą i3 "sudrąskytų" į skutelius :D
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai, kad G3258 tą i3 "sudrąskytų" į skutelius :D

Tai dabar galima paklausti na tasai G3258 ir šią motinine http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/pagrindines_plokstes/msi_h81mp33eitu užkelti iki 4.4Ghz ar ne nes vieni rašo taip kiti ne tai aš nebesuprantu :(

Ir kaip pasižiūrėti ar užteks maitinimo blokui G3258 procesoriui?

Redaguota , nario Puferis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau aplamai neimti Pentium .. Jie yra nepaklausūs, nepatikimi.

 

Imk kad ir Intel Core I3-4000M Pilnai manau užteks kaina aišku didesnė bet ir geriau tikrai negu tas Pentium (Seniena.).

 

 

Čia tik mano nuomonė :)

 

Gera tavo nuomona, laptopo proca i stacionaru kisti.

Tai dabar galima paklausti na tasai G3258 ir šią motinine http://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai/pagrindines_plokstes/msi_h81mp33eitu užkelti iki 4.4Ghz ar ne nes vieni rašo taip kiti ne tai aš nebesuprantu :(

Ir kaip pasižiūrėti ar užteks maitinimo blokui G3258 procesoriui?

Socketas tiks. Motinine H81 su ja G3258 turetu parodyti geriausius rezultatus. Jeigu zadi overclokinti reikes naujo coolerio arba WC. PSU pasiimk 500 watt turetu per akis buti.

Bet nepatariu overclokinti jeigu tiek mazai nusimanai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gera tavo nuomona, laptopo proca i stacionaru kisti.

Socketas tiks. Motinine H81 su ja G3258 turetu parodyti geriausius rezultatus. Jeigu zadi overclokinti reikes naujo coolerio arba WC. PSU pasiimk 500 watt turetu per akis buti.

Bet nepatariu overclokinti jeigu tiek mazai nusimanai.

 

Aš pats neoverlocinsiu prašysiu kitų arba nešiu pas specelistus jie gal padaro tai už pinigus ^^ o tai dabar nesupratau tai ką dar reiktu man pirkti? Nes dabar kaip sužinoti kiek pas mane Wattu yra ten indėta ir ar nesudeks procesorius poto ;(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš pats neoverlocinsiu prašysiu kitų arba nešiu pas specelistus jie gal padaro tai už pinigus ^^ o tai dabar nesupratau tai ką dar reiktu man pirkti? Nes dabar kaip sužinoti kiek pas mane Wattu yra ten indėta ir ar nesudeks procesorius poto ;(

Atsidarai dėžę ir surandi modelį, jeigu ne dundukas esi turėtum susirasti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ei durneli, as tevu isvis neturiu, ir pats uzsidirbu pragyvenimui. 

:DD Pasakė tas kuriam viską perką :DD Sakai aš durnas?? Aš už tave 100%esu protingesnis mokslose galiu tą pasakyti ;) O tas durnelis esi tiktai tu vienas šiame forume dar su tokia foto XD Ir tave dar turi kažkas remti pff atėjo į foruma čia kad kažkas tave paremt nu tu pavarai :D jeigu tėvų neturi tai ko čia lankaisi? Turėtum turėti didesnių užsiėmimu ne pr pc sedėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vien sita fraze nuzude :D Taves kartais neskriaudzia mokykloi?

Tavo mastymas toks pat medinis, kaip ir pc kuri bandai surinkt. :)

Pričiom turėtu skriausti? jeigu tave ten visi skriaudžia tai nereiškia kad ir kitus ^^ Jeigu kažkas lenda yra toksai žodis pastovėti už save, jeigu mano mastymas būtu medinis aš net nemastyčiau nesušnekėjai gatavai, pc irgi nemedinis taigi šneki ir nusišneki net nejauti ką rašai taigi atsibusk vieną kartą iš urvo ir išlysk į miestą apsidairyk kur randiesi. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pričiom turėtu skriausti? jeigu tave ten visi skriaudžia tai nereiškia kad ir kitus ^^ Jeigu kažkas lenda yra toksai žodis pastovėti už save, jeigu mano mastymas būtu medinis aš net nemastyčiau nesušnekėjai gatavai, pc irgi nemedinis taigi šneki ir nusišneki net nejauti ką rašai taigi atsibusk vieną kartą iš urvo ir išlysk į miestą apsidairyk kur randiesi. ;)

Gal tu jau ir patylek. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš šjp prie pc ir tyliu ^^ aš su juo nešneku aš normalus žmogus

Ne, tu medis.

bet sakai kad procas lievas ane??  :D

Taip, sakau. Jei ne gtx660 vaizdo plokste (kurios tu neiperki) tai butu graudu ziuret.

Į šį video pasižiūrėk  :D

Aha, matau minimum grafika, kurioje namai kaip dideles dezes. :D Kaip tau tai tiks.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne, tu medis.

 

 

Taip, sakau. Jei ne gtx660 vaizdo plokste (kurios tu neiperki) tai butu graudu ziuret.

 

 

Aha, matau minimum grafika, kurioje namai kaip dideles dezes. :D Kaip tau tai tiks.. :D

Omg kai tu rimtai biški apakes :D nes nežaides regis nei karto ant ultra grafiku BF4 :DDDD Atsakai kad aš neįperku? Iš ko sprendi? Kad tu lepunėlis tau viską perką ir tu storuliukas riebus žmogutis kuris mėgsta labai daug sakyti bet nieko nenuveikti regis tu net nedyrbes rimtų darbų o tiktai prie pc sėdi nueini į mokykla gryšti vėl PC arba nieko! Nes pagal tavo tuos rašimus galima spėti kad esi jau per daug lepinamas su kuo tu ten gyventum bet jau matosi iš rašysenos reiktu tau kažkada susiprotėti :P

Ir aš nekaltas jeigu tu net grafiku neskiri nu ždž geriau nekomentuok nes tu nusišneki ir net nejauti :D net graudu žiūrėti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...