Peršokti į turinį

Pigios studio16 paslaugos


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Darau:

 

1. Logotipus
2. Plakatus
3. Avatarus

4. Vizitines

 

Kainos? :

 

Priklauso nuo darbo. bet kaina nesiekia 25lt

 

 

Kodėl turėčiau pasirinkti tave, o ne kitus? :

 

Darbai yra atliekami per 24h. Patogu, greita, pigu.

 

 

Pavyzdžiai:

 

Bus nurodyti tinklapyje ryt, arba galite pažiūrėti keletą mano profilyje ( Avataras / Headeris )

 

 

Kontaktai:

 

Skype: paulius1440
Tinklapis ( nebaigtas ) : studio16.lt

 

 

 

P.S

LINKSMŲ ŠVENČIŲ, DRAUGAI :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar tavęs neužblokavo? ohh. taip tikėjaus, kad ant naujų vėjų nebematysiu...

čia dėl to kad kritikos bijai? Nu čia akivaizdu, išmanau daugiau nei tu. Bet ir aš seniau kai buvau naujokas nemėgau kai kam nors mano darbai nepatiko, ir galvojau kad mane kritikuojantis žmonės nieko neišmano, bet nieko poto su laikų suprasi.

Aš tau vis gi siūlau dar bent apie pagrindus paskaityti ir pasimokyti iš tutorial. Nieko blogo nenoriu pasakyti. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

čia dėl to kad kritikos bijai? Nu čia akivaizdu, išmanau daugiau nei tu. Bet ir aš seniau kai buvau naujokas nemėgau kai kam nors mano darbai nepatiko, ir galvojau kad mane kritikuojantis žmonės nieko neišmano, bet nieko poto su laikų suprasi.

Aš tau vis gi siūlau dar bent apie pagrindus paskaityti ir pasimokyti iš tutorial. Nieko blogo nenoriu pasakyti. Peace.

Man kritika patinka, bet ne iš tokių vėjų. Laikai save didvyriu, nors esi šūdo vietoj, suprask tu tai, bandai primest protinguoli... Tiesiog... atsibodai su tokiais išsišakojimais.

ant dizainų sutinku, nieko gero nesugebu, bet avatarai / logotipai / plakatai jau mano sritis ;) Žmogau, + tu net nepasiekei žalio lygio :) Tarkim: norėsi kažką parašyti - rašyk į pm, neterškim temos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man kritika patinka, bet ne iš tokių vėjų. Laikai save didvyriu, nors esi šūdo vietoj, suprask tu tai, bandai primest protinguoli... Tiesiog... atsibodai su tokiais išsišakojimais.

ant dizainų sutinku, nieko gero nesugebu, bet avatarai / logotipai / plakatai jau mano sritis ;) Žmogau, + tu net nepasiekei žalio lygio :) Tarkim: norėsi kažką parašyti - rašyk į pm, neterškim temos.

čia galima diskutuoti be galo kas geresnis... Bet esmė supratai aš ir seniau taip rašiau kaip tu galvojau esu pro ant tam tikros srities, bet laikas parodys.

Aš nesakau kad aš geresnis bet patirties daugiau turiu tikrai. Tie patis logotipai, irgi ne tavo sritis, pats įsižiūrėk kokie jie kreivi, tarpai nevienodi, pixeliuoti kampai, ir ttt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

čia galima diskutuoti be galo kas geresnis... Bet esmė supratai aš ir seniau taip rašiau kaip tu galvojau esu pro ant tam tikros srities, bet laikas parodys.

Aš nesakau kad aš geresnis bet patirties daugiau turiu tikrai. Tie patis logotipai, irgi ne tavo sritis, pats įsižiūrėk kokie jie kreivi, tarpai nevienodi, pixeliuoti kampai, ir ttt.

Galim sumest kovą, jei labai nori ;) Logotipus užsisakinėja iš manęs firmos, o ne kokie vaikai ten su tais sampais ar CS'ais. Ok, sumetam. Darom logotipą, ar avatarą? ar kokį dar plakatą?

 

P.S Patirties vpš tu neturi :D ( sprendžiu iš padaryto Kęstučio prašyto avataro )

Redaguota , nario Spe3d123
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3411 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...