Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nu kas pamokins palošt dota ? +rep


gaFF

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

14,nu kzn ziuresim ;D

 

ashe gal ;)

 

Ashe nėra rolė, ji yra lol`o champion`as. Galėčiau ir aš kažką padėt, bet be mikrafono (nekalbant) tik taip kartais pažaist pasirašant.

 

Ir jei nori išmokti, pirmiau turi perprasti žaidimą, nes čia jums ne lol`as, reikia daugiau komandinio mąstymo, map`as didesnis. Ir iš karto nusteik užsip*sti su Rusais, nes deja... čia jų pilna :( Bet, šiaip manau jei tik turi noro po kelių mėnesių žaisi normaliai :P tik nežaisk pradžioj su labai lengvai herojais (champijonais) nes paskui, kai prireiks sunkesnių nieko nemokėsi su jais. Išsirink pagrindius  3 savo herojus: 1 Strenght 2 Agility 3 Intelligence (visų trijų atributų po vieną) ir mokinkis žaisti su jais, jei perprasi visų trijų skirtingas privilegijas, suvoksi 40% žaidimo.

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Soul Fushion, truputį klysti, bet nu ždž, aš pats pradėjau su lengvu herojum (Riki) ir poto vis išbandžiau naujus. Ir patarčiau įsijunkti herojų gidus. Įsijunkti tai paprasta, viršuj kairėje turi būti knyga, ją paspaudęs turi būti tokia mini rodyklytė į dešinę. Šiaip patarčiau imti jeigu yra GreyShark gidus arba bent kurie turi didesnį reitingą. Jei norėsi palošti tai galėsim kada būsiu airijoj, nes laptopas nepavelka dotos :(. Pakviesk į steamą ,, Mantvis '' be kabučių. Turėtų būti doge avataras. Aišku galėsim ir kalbėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na dėkui kas padeda. Na sulošiau viena matčh su Botukais,tai žaidžiau už Shadow kaškoki drakona,tai pasiekiau 14 level,ir apie 3-4k Money,tai nežinojau ka ant tokio veikėjo pirkti,tai biški prisipirkau lošiau tai laimėjau vistiek nors ir prieš botus kelius nukapojau per fuxa,buvau ir pats kelius kartus mires.

 

Įdomus žaidimas,tik vienam biški liudnoka žaisti kol nemoku žaisti,tai kam nesunku būtinai padėkit man su šiuo žaidimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3406 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...