Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

REIKIA DOTA 2 REPLAY[su nedideliu atlygiu :p]


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal kas žinot, kas ne, darau dota 2 klipukus. Bet man pradeda trūkti medžiagos, todėl tikiuosi, kad jūs man pagelbėsit. Kiekvieną kartą kai jūsų mače nutinka kas nors juokingo, įspūdingo, neįtikėtino ar panašiai, norėčiau, kad duotumėt man mečo id, laiką, kada tai įvyko, ir trumpą aprašymą, kas ten įvyko. Jeigu ta medžiaga man tinka, jus apdovanosiu simboliniu kokiu nors daiktu iš savo dota 2 inventoriaus. Todėl kuo daugiau medžiagos duosit- tuo daugiau daiktų gausit. :)

 

Jeigu nesuprantat, kokios medžiagos man reikia, užsukit į http://www.supergames.lt/topic/171304-lukonics-dota-2-shitty-digest/?hl=%2Bshitty+%2Bdigest

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1106087491 macho idas . 43 min . Storm spirit vs Enigma. Aš Storm spirit. Jai tiks parašyk i steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198112759576 ten pas mane dar fb gerai išejo :D

Redaguota , nario AnimeFan
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1106087491 macho idas . 43 min . Storm spirit vs Enigma. Aš Storm spirit. Jai tiks parašyk i steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198112759576 ten pas mane dar fb gerai išejo :D

Dėkui, bet nelabai tinka, tiesiog pabėgo jis ir tiek. Jeigu būtų pvz. taip pabėgęs, o paskui kažkaip sufeilinęs ir vistiek išdvėsęs, va tada jau liuks būtų buvus medžiaga, lauksiu daugiau iš tavęs :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Match id:  1110142694 

                 36 min. 

Windranger bando išeiti į lauką, ją pagauna pudge nepribaigia, pabėga su gyrocopterio raketa, bazėje ją pasiekia raketa, invokeris (Aš) šauna sunstrike... "Nepabėgsi!"

Dėkui, va šitas jau tinka, parašysiu į steam dėl kokio daikto. Laukiu dar :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Nežinau tiks ar ne :D Praietas blogas buvo :D 1137027429   40 min. Aš Invo . NU TU KR* PABEGO © Aš . Ir metu sun strike belen kur :D

 

Tave reikėtų reportint už sėkmę... :D Ten nagai kažkuo užkliuvai žiūriu, bet tai net nesitikėjau, kad dar taip galima pataikyt :P Pasisekė žiūriu... būčiau šoves už 10 metrų ir į krūmus išvis... :)

 

P.S. Žiūriu kažkaip vien tik su invoker`iais gerai per fux`us galima kill`ų gauti :P Einu pažaist su kažkuo lengvesniu, gal kažką pavyks nugriebti ;)

Redaguota , nario Soul Fusion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3326 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...