Peršokti į turinį

`Laurynas [nuomonės]


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kadangi gavau labai labai kvailo vaiko komentarą:

Nepyk, kad taip pasakysiu, bet dėl tokių kaip tu forumas ir genda...

O parašius jam PM dar ir block'ą gavau :) ,nes nesugebėjo jis man paaiškinti. Tai jeigu turite priekaištų, nusiskundimų, kritikos manimi, rėžkit šioje temoje, tik būkit žmonės ir pagrįskit kritiką ;-D

Visiems po 5.000 Steam Gems'ų atiduosiu arba tegul mane užbanina, jei neduosiu, jeigu įrodysit, kad aš esu kažką kažkam padaręs blogo čia, šitame forume arba pačiam forumui. Ačiū už dėmesį.

Redaguota , nario `Laurynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi gavau labai labai kvailo vaiko komentarą:

O parašius jam PM dar ir blogą gavau, nes nesugebėjo jis man paaiškinti. Tai jeigu turite priekaištų, nusiskundimų, kritikos manimi, rėžkit šioje temoje, tik būkit žmonės ir pagrįskit kritiką ;-D

Visais po +30 Rep sudėsiu, jeigu įrodysit, kažką kažkam padaręs blogo čia, šitame forme. Ačiū už dėmesį.

Oi tu :D... Labai, labai kvailo vaiko komentarą? Tu užauk pirma... Nei tu man į PM rašei, nei ką. Drįsti čia dar kažką rašyti? Tikrai dėl tokių kaip tu šitas forumas darosi šūdo vertas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Draudžiama naudoti reputacijos taškus be jokios priežasties susijusios su forumu. Reputacijos taškai turi atspindėti forumo turinio vertę.

Ok. Tuomet padovanosius po 5.000 Steam Gems'ų. Jie galioja iki Gruodžio 18 d. Turiu jų virš 90.000. Ar taip tinka? Na laukiu kritikos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

  • Draudžiama naudoti reputacijos taškus be jokios priežasties susijusios su forumu. Reputacijos taškai turi atspindėti forumo turinio vertę.

 

 

also

 

Kadangi gavau labai labai kvailo vaiko komentarą

 

 

 

  • Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5c1ff19e19e0f5450b1eb30d3716c837635.png

Dar įrodymų reiks kaip tu man "rašei"? Nyk iš forumo negadinęs reputacijos... O po to klausinėja kodėl šūdina reputacija...

1. Ištrini PM

2. Padarai Screen

3. Sapnuoji toliau :D :D

ir tas "Nyk iš forumo" tai:

" Forume reikia nesikeikti, gerbti

kitus forumo narius bei

administraciją ir jų nuomonę,

neįžeidinėti ir negrasinti, savo

nuomonę pateikti aiškiai,

suprantamai ir civilizuotai."

SG žvaigždė ;D kaip SM ( Saulius Mangrūda ) :DDD

Dabar raport'insiu visus iš eilės, net ir moderatorius.

Priežastis: žmogus sukūrė temą, kad lankytojai parašytų nuomonę apie jį ir tą nuomonę pagrįstų, bet visada atsiranda silpnapročių, kurie temą sugadina ir padaro off-topic. Už neigiamą kritiką, temos autorius duoda 5000 Steam Gems, tai apie 5 Eurai, vien už kritiką. Tai gal pradėkit valyti visokius nolifer'ius ir free posterius, kurie komentuoja net ne į temą??

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3431 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...