Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kas tokio ne gero darosi šitame forume? Kur tik nueisiu, į bet kurį lietuvišką tinklapį: (forumą, projektą ar svetainę) tik užsiminsiu šio forumo pavadinimą, ir iškart pasipila: "paš*l na** dūx**", "scamerių šalis", "jei tu iš sg, tai eik lauk" ir panašios nesąmones. Net šis forumas žinomas. Tai kuo šis forumas yra toks ypatingas? :o Skaitau temas čia, lyg kažko įspūdingo nematau ;-D Nematyti dalykai.

Kas tokio ne gero darosi šitame forume? Kur tik nueisiu, į bet kurį lietuvišką tinklapį: (forumą, projektą ar svetainę) tik užsiminsiu šio forumo pavadinimą, ir iškart pasipila: "paš*l na** dūx**", "scamerių šalis", "jei tu iš sg, tai eik lauk" ir panašios nesąmones. Net šis forumas žinomas. Tai kuo šis forumas yra toks ypatingas? :o Skaitau temas čia, lyg kažko įspūdingo nematau ;-D Nematyti dalykai.

Nepyk, kad taip pasakysiu, bet dėl tokių kaip tu forumas ir genda...

Jai gali įvardink tuos projektus, kur ten tave siuntinėja, labai įdomu, kad kur tik benueitum - visi siunčia toli, toli.

Manęs niekas nesiuntinėja, nes turiu senbuvio statusą. Tik šiaip su nauju nick pratęstavau ;-D Nes gavau įdomų ir linksmą pokalbį su administracija ;-D

games.lt

biteplius

nea.lt

forum.draugas.lt

godlike.lt

Nepyk, kad taip pasakysiu, bet dėl tokių kaip tu forumas ir genda...

Dėl manęs? Dv pavaryk argumentų. Laukiu.

Manęs niekas nesiuntinėja, nes turiu senbuvio statusą. Tik šiaip su nauju nick pratęstavau ;-D Nes gavau įdomų ir linksmą pokalbį su administracija ;-D

games.lt

biteplius

nea.lt

forum.draugas.lt

godlike.lt

Dėl manęs? Dv pavaryk argumentų. Laukiu.

Ne tik dėl tavęs... "...dėl tokių kaip tu..." matosi net ir skaityti nemokate ponas, arba neprotingas. Nematau net tikslo tokiems kaip tu aiškinti kažko, nes vis tiek jūs nieko nesuprantate...

Jog apie mūsų forumą yra blogai kalbama - jau senai ne paslaptis. Iš dalies tos kalbos sklido dėl buvusio administratoriaus Valdo gėdingos veiklos, bet pagrinde, kiek man pačiam teko skaityti tų piktų žmogeliukų rašaliones, tai labiau susidariau tokią nuomonę, jog jie tiesiog pavydi, mačiau net tokių atvejų, kai blogai apie mus atsiliepti skatino net tų svetainių moderatoriai, o praktiškai visi tie atsiliepimai buvo be jokio pagrindo, nekalbant jau apie įrodymus. Juk čia Lietuva, kaip paupio marozai prieš maximinius marozus, taip ir kitos svetainės prieš šį forumą.

Filthy-Frank.jpg

(redaguota)

Labai gaila tai girdėt yra. Žinoma, Valdas su savo veikla tikrai pagrąžino mūsų įvaizdį, bet kažkodėl abejoju, kad čia tik dėl vieno administratoriaus ant mūsų taip visi stūma. Bet jiems laikas būtų atsimerk. Juk šio forumas pagrindas - tai ne forumo turgus ir pirkimai/pardavimai. Tai žaidimų supportas, pagalbai, klausimams, informacijos dalinimusi, diskusijoms. Mes pakankamai laisvai įsileidžiamiam naujus narius, todėl galbūt mes ir vadinami scameriais. Bet aš norėčiau sužinoti procentą, kiek iš jau tikrų(sakykim +1 metai aktyvaus dalyvavimo forume) yra scameriai. Spėju nelabai daug. Daugumą sudaro nauji, pakankamai laisvai įleidžiami, vos tik prisiregistravę nariai.  Yra atsiliepimų sistema, tarpininkai, netgi paprasta suknista nuojauta, kad nereikėtų apsigauti.

 

Ir labai gaila tai yra girdėti iš „kolegų“. Nesuprantu, kodėl jie smeižia. Per visus mano metus forume, neatsimenu karto, kada mes ,,stūmėm“ ant panašaus tipo projekto.

 

Bet tai čia tokia pati situacija, kaip ir mūsų Lietuvėlė Europos Sąjungoje. Išvažiuoja visokie marozai po užsienius, vagia, žudo. Procentas mažas, bet medija pasakoja tik apie blogus dalykus. Juk niekam neįdomu ką gražaus ar gero Lietuva padaro, geriau papasakoti, kaip nevisprotis lietuvis apvogė parduotuvėlę Londone. Tokių lietuvių nėra daug, tačiau kam rūpi? Visa gėda ir ,,gera" reputacija krenta ant visos Lietuvos. Kartais paklaustas iš kur tu, bijau ir pasakyti ,,Lietuvos", nes galvoje sukasi ,,O gal jis žiūri žinias?"...

Redaguota , nario .lukonic`
(redaguota)

O aš galiu pasakyt, kad kas čia nepritapo, nerado vietos tie ir verkia. Viskas čia normaliai, tikrai yra protingų žmonių su kuriais gali padiskutuot.

Kur tu randi tų protingų žmonių daug čia? Beveik visi postai offtopic, is 9/10 komentarų neargumentuoti ir dauguma bando ikasti vieni kitiems...

Redaguota , nario CodeMenas

Šita tema prajuokino iki ašarų :D :D :D Pamiršai paminėt: http://www.gameris.lt/forum/viewthread.php?thread_id=15611&pid=177420 :D O jei rimtai, tai jeigu forumo didžiąją dalį sudaro nepilnamečiai ir Steam Account'e "prekiautojai" tai kaip gi čia nebus Scamerių forumas? :D Steam Account'ų prekyba uždrausta yra rimtesniuose projektuose ar forumuose. Tiesiog neminėk "supergames.lt" pavadinimo ir bus ok :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4210 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...