Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Ieškau] Ieškomas samdomas reklamuotojas. Biudžetas: 100€ (345,28 LTL)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikas. Trumpai papasakosiu apie save. Taigi pradėsiu nuo to, kad samp'e sukausi jau kelis metus ir tikrai nepasigailėjau. Susipąžinau su daug asmenybių kurios man padėjo save surasti bei užeiti ant kelio. Ir dėkui joms net jei dabar jau nebesisuku samp pasaulyje, dirbu su komanda nerealų žmonių prie internetinių projektų. Komandoje mano rolė- handling with money, advertising bei seeking investors. Be to ankščiau dirbau keliuose projektuose kaip CTO. Taigi patirties reklamavime turiu. O pinigų reikia naujų projektų vystimui bei programinei įrangai. Nemanau kad darbas bus sunkus todėl ir siūlausi. Tai tiek. Jeigu domina parašyk į skype- single.damn

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
(redaguota)

Sveikas. Trumpai papasakosiu apie save. Taigi pradėsiu nuo to, kad samp'e sukausi jau kelis metus ir tikrai nepasigailėjau. Susipąžinau su daug asmenybių kurios man padėjo save surasti bei užeiti ant kelio. Ir dėkui joms net jei dabar jau nebesisuku samp pasaulyje, dirbu su komanda nerealų žmonių prie internetinių projektų. Komandoje mano rolė- handling with money, advertising bei seeking investors. Be to ankščiau dirbau keliuose projektuose kaip CTO. Taigi patirties reklamavime turiu. O pinigų reikia naujų projektų vystimui bei programinei įrangai. Nemanau kad darbas bus sunkus todėl ir siūlausi. Tai tiek. Jeigu domina parašyk į skype- single.damn

Pakviečiau.

Vis dar aktualu! Idealas atsisakė, taip pat bande unni.lt - be rezultato, šiuo metu esu ignoruojamas.

Redaguota , nario ES.^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ir kur visi super duper "reklamuotojai" dingo? Čia kiek pinigų siūlo, o kitur už savo reklamavimus tik paslaugų tegautumėte ir tai po laiko jas atimtu tikriausiai.  :|

 

Ta prasme salygos pacios kvailos.

Skype boto nenaudok, kituose projektuose nereklamuok, reputacijos man nesugadink ir t.t

 

Kaip, kazkas gali garantuoti online neistemdamas zaideju is kitu projektu? Kekvienas protingas projekto savininkas forcin'asi i konkrecius projektus juos zlugdydamas ir nukonkuruodamas, taip veikia verslas visame pasaulyje.

 

Kodel, kartais BITES atstovai skambina TELE2 vartotojams siulydami pereit i BITE, jug nedelto jog BITES direktoriui sugadinti reputacija?

 

Biski realybes ir logikos jums jaunimas.

  • Teigiamai 8
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ta prasme salygos pacios kvailos.

Skype boto nenaudok, kituose projektuose nereklamuok, reputacijos man nesugadink ir t.t

 

Kaip, kazkas gali garantuoti online neistemdamas zaideju is kitu projektu? Kekvienas protingas projekto savininkas forcin'asi i konkrecius projektus juos zlugdydamas ir nukonkuruodamas, taip veikia verslas visame pasaulyje.

 

Kodel, kartais BITES atstovai skambina TELE2 vartotojams siulydami pereit i BITE, jug nedelto jog BITES direktoriui sugadinti reputacija?

 

Biski realybes ir logikos jums jaunimas.

Kozerius šaudai :D tau atsikirst reik normaliai atmazų pagalvot. 

 

Šeip jeigu būtų tikrai gerių reklamerių eitų ir siūlytusi, bet čia daugėlis tik per skype bot reklamuoja kaip Mark_Marcelo ir dapisa kaip nežinia kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3331 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...