Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dalinuosi IPB skinu


reallifeplayer

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Nieko gero... Pakeisti maintitle,kelios spalvos ir header pakoreguotas. Kokių 10 minučių darbas.

O taves klausia kas nors vertinimo? "Patinka naudokit nepatinka nenaudokit." Bevertis komentaras tavo.

Redaguota , nario GrantW
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 11 mėnesių...

O ka tų čia stumi biški anę ? pažiurėk i savo dizainus parašau kažką tu jau apsibliovęs rašai freeposteris tiesiog esi ..

tai tu į savo pranešimus pasižėk, visur dizainų kritikavimas... o pasižėk į savo darbus... tiesiog š*do verti... ir tu čia man neaiškink kur žiūrėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai tu į savo pranešimus pasižėk, visur dizainų kritikavimas... o pasižėk į savo darbus... tiesiog š*do verti... ir tu čia man neaiškink kur žiūrėt

Ko tu čia stumi visuose temuose atėjai naujokas i sitą forumą tai vapse nepatinka eik i kitus forumus aš nesuprantų kas tave čia laiko?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu čia stumi visuose temuose atėjai naujokas i sitą forumą tai vapse nepatinka eik i kitus forumus aš nesuprantų kas tave čia laiko?

naujokas? aš? :DD aš šitam forume nuo 2013 metų pradžios, tik kad vis su kitais nickais... ir čia mano naujas acc. tu čia man neaiškink kur eit, nedapruseli, + išmok rašyt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...