Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SuperGames.lt nariai!

Mes turime „facebook“ grupę (naujienos/supergameslt-lipa-i-facebookcom-t16647.html), turime savo BLOG'ą (http://blogas.supergames.lt/), taipogi ir „flash“ žaidimų kampelį (http://zaidimai.supergames.lt/). Bet argi prie viso to, kaip tikram žaidimų forumui, užkietėjusiems žaidėjams netrūksta „Steam“ grupės? Juk tai bene didžiausia žaidimų parduotuvė internete (jeigu ne didžiausia).

Taigi, siūlau sukurti „steam“ grupę. Joje surastume naujų draugų žaidžiančių panašius žaidimus, skelbtume naujienas susijusias tiek su forumu, tiek su nariais. Taip pat yra vieta ir komentarams/„chat'inimui“.

Aišku, aš niekada nesu kūręs „steam“ grupės, tai tektų surasti narį, kuris turi šiek tiek patirties tame. Nors nemanau, kad ten labai jau sudėtinga.

***

Kitas siūlymas būtų, įdiegti į forumą modifikaciją ar ką (nenusimanau tokiuose dalykuose, tai tiksliai nežinau), kad automatiškai sumažintų paveikslėlius, kurie per dideli ir iškraipo forumo dizainą. Admin, jeigu reikės, galėsiu atsiųsti kelių forumų nuorodas (per AŽ) su panašiu dalyku bendram vaizdui susidaryti.

***

Tai tiek, laukiamos visų narių nuomonės. Visi argumentuoti už ir prieš ypač.

*Wuff*

34h9p39.gif

Guest SoryUzAcc
Pritariu , kaip tik prieš kelias dienas įsigijau steamą :)

Netu vienas :D

Sakydamas, kad skelbciau eventus, tai norejau pasakyt, kad visi susitare koki nors viena zaidime susitiktume i viena serva palost. Arba seip kanors paskelbti galima butu. Na seip galetumet susikurti steamus ir chate dalyvauti, jei isvis kasnors jame dalyvaus ir jei isvis bus sita grupe. Taip pat kas turi nvidia arba ati video korta gali nemokamai atsisiusti kelis zaidimus(legaliai):

nvidia naudotojams : http://www.steampowered.com/nvidia/

ati naudotojams : http://steampowered.com/ati_offer1a/

Manau kad ir pats galeciau pakurti hl2dm serva, nes jis is siu zaidimu per mp linksmiausias. Tik jeigu viskas bus ok su portais, tai manau tikrai pakurciau.

narysv2pc3.gif

Va, FunkyDude, papildė. Aš ir galvojau, kad kažką pamiršau. :D Dar, kiek mačiau, bus galima išrinkti savaitės žaidėją. Tik nežinau, ten automatiškai pagal kažkokius duomenis nustato ar patiems. Bet tikriausiai patiems teks.

Belieka sulaukti Admin nuomonės, kad būtų oficiali (jeigu sutiks) grupė.

*Wuff*

34h9p39.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...