Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O ten jungtis galės tik žmonės su STEAMED žaidimais, ar galės ir be jų ?

Nebūtina turėti žaidimų, kad galėtum prisijungti prie tos grupės. Susikuri tiesiog savo vartotoją ir su juo prisijungi. Tik jeigu norėsi žaisti kokiuose „event'uose“, tai savaime suprantama, kad reikės. ;)

Papildyta

Gal kas žino kokio dydžio turi būti paveikslėlis, kurį galima priskirti grupei?

*Wuff*

34h9p39.gif

O ten jungtis galės tik žmonės su STEAMED žaidimais, ar galės ir be jų ?

Nebūtina turėti žaidimų, kad galėtum prisijungti prie tos grupės. Susikuri tiesiog savo vartotoją ir su juo prisijungi. Tik jeigu norėsi žaisti kokiuose „event'uose“, tai savaime suprantama, kad reikės. ;)

Papildyta

Gal kas žino kokio dydžio turi būti paveikslėlis, kurį galima priskirti grupei?

Taipogi gali atsirasti ir tų renginių nugalėtojų medalis. :)

O ten jungtis galės tik žmonės su STEAMED žaidimais, ar galės ir be jų ?

Nebūtina turėti žaidimų, kad galėtum prisijungti prie tos grupės. Susikuri tiesiog savo vartotoją ir su juo prisijungi. Tik jeigu norėsi žaisti kokiuose „event'uose“, tai savaime suprantama, kad reikės. ;)

Papildyta

Gal kas žino kokio dydžio turi būti paveikslėlis, kurį galima priskirti grupei?

Taipogi gali atsirasti ir tų renginių nugalėtojų medalis. :)

Pabandyk šito forumo " Headerį " įdėti:

logo.png

Jeigu netinka kaip nors reikėtu sumažinti.

Coming Soon Games 2011 Blog

TeeWorlds Game

Siunčiuos Failai.LT failus už FLT ( 1 Failas - 1 FLT ) plačiau: ČIA!

bannerzh.png

Pabandyk šito forumo " Headerį " įdėti:

logo.png

Jeigu netinka kaip nors reikėtu sumažinti.

Netinka. Įkėlus matosi tik vidurys. Ten kiek mačiau, turi būti tokio dydžio: 184x184. Tai reikia, kad kas sukurtų tokio dydžio. Tik nežinau ar čia Admin'ui palikti šitą reikalą su logo.

Manau reikia paprašyti gero Gfx'erio kuris mums padarytu norima paveikslėlį .

Arba tai palikti administratoriui .

Pabandyk šito forumo " Headerį " įdėti:

logo.png

Jeigu netinka kaip nors reikėtu sumažinti.

Netinka. Įkėlus matosi tik vidurys. Ten kiek mačiau, turi būti tokio dydžio: 184x184. Tai reikia, kad kas sukurtų tokio dydžio. Tik nežinau ar čia Admin'ui palikti šitą reikalą su logo.

Manau reikia paprašyti gero Gfx'erio kuris mums padarytu norima paveikslėlį .

Arba tai palikti administratoriui .

SG.png

:D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5634 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...