Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu steam acc


LEX3

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nenoriu trugdyti pardavime ,bet zmones bukite atsargus!ne del to,kad jis apgavikas ,bet del to ,kad pas ji yra likusieji 0,04$ jis turi 100% galimybe atsigrazinti accounta kaip jis yra parduotas (pinigai i ora) jis gali labai lengvai atsigrazint: Paraso steam support varda pavarde ,paskutinius korteles skaicius ir man rodos adresa ir...Vuolia! (jei taip parasiau) jis atgauna accounta,o jum ,,ant ragu"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenoriu trugdyti pardavime ,bet zmones bukite atsargus!ne del to,kad jis apgavikas ,bet del to ,kad pas ji yra likusieji 0,04$ jis turi 100% galimybe atsigrazinti accounta kaip jis yra parduotas (pinigai i ora) jis gali labai lengvai atsigrazint: Paraso steam support varda pavarde ,paskutinius korteles skaicius ir man rodos adresa ir...Vuolia! (jei taip parasiau) jis atgauna accounta,o jum ,,ant ragu"

AŠ ta valiuta per save nepildžiau nes su mano kortele negalima buvo pildyti. pildziau per zmogu, ir tokiais "sudais" neuzsiemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3443 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...