Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien su Yiin pasijuokėme iš savęs, tiksliau iš savo pirmųjų skriptinimo pagalbos temų ir netgi radom savo pirmuosius kodus.

 

 

Gal turite savo rašytą kodą? Nepamirškit pasidalinti! 

 

 

Štai ir mano kodas, jis nemažas todėl pasinaudosiu pastebin.

 

http://pastebin.com/MaF7052Q

Reikia Pawn pagalbos? Skype nerašyk.

 

 

 

 

 

 

(redaguota)

Matosi, kad ne visi supranta kas yra kodas :D :D

Invalide čia prikolas buvo...

Redaguota , nario Justas Š.
Narys įspėtas už šį pranešimą: Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai.

5pIa8a1.png


,,I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.'' - Thomas A. Edison


 

Mano pirmasis kodas buvo tiesiog paprastas serverio rangas, kurį pavadinau "Donator'iumi". Tikslios datos nežinau, bet jis buvo sukurtas 2009 metų gruodį, 2010 metų vasarį-kovą patalpinau į gta-support, kurio nebėra, maždaug po metų į gta-online, tiek te prisimenu apie savo pirmąjį darbą.

 

Pirmas dalykas apie, kurį pagalvojau jį atsidaręs po tiek metų, tai "Kur, po velniais, lygiavimas?"

 

http://pastebin.com/RxfzxhZh

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Kiek pamenu, kai pradėjau tiesiog redagavau grp5 ar grp6 gamemode. Kitų žmonių pamokas skaitydavau ir bandydavau koreguoti tuose gamemodes. Jei neklystu pirmas dalykas kurį padariau tai pickup'ą, kuris health davė. Dar dialog'ų nebuvo ir daug kitų dalykų, maždaug 2010 ar 2009 metais.

Redaguota , nario .eko
(redaguota)

Pirmo rimto kodo neatsimenu bet tokį paprasta tai atsimenu ant 0.2x pvž:

if (strcmp("/info", cmdtext, true, 10) == 0)
{
SendClientMessage(playerid, 0x990000, "Serverio kūrėjas: Meška");
SendClientMessage(playerid, 0x990000, "Serverio kainą: 2000eurų");
return 1;
}

Atsimenu, dar tada niekas nenaudojo gui gal ir naudojo *Myliu SuperGames.lt*ž :)

Redaguota , nario mMeskėla
(redaguota)
new bankas;

bankas = CreatePickup(1234,2,222.98,72291738.372,2739);

if(pickupid==bankas)
{
return 1;
}

That code do so much shit :D

 

72291738.372 - that coordinate.. :D

Redaguota , nario Matas F.

audi_signature_by_dominico20-d4i38el.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmo rimto kodo neatsimenu bet tokį paprasta tai atsimenu ant 0.2x pvž:

if (strcmp("/info", cmdtext, true, 10) == 0)
{
SendClientMessage(playerid, 0x990000, "Serverio kūrėjas: Meška");
SendClientMessage(playerid, 0x990000, "Serverio kainą: 2000eurų");
return 1;
}

Atsimenu, dar tada niekas nenaudojo gui gal ir naudojo *Myliu SuperGames.lt*ž :)

 

Tai kad 0.2x net GUI nebuvo dar :)

Su supergames.lt nuo 2010-12-12

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4183 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...