Peršokti į turinį

CS:GO || AWP // USP SKILLS LIKE A PRO (DE_DUST2)


.Life's_Clouds.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Pro ? :D Nejuokink tu žmonių , lucky shootai ,jei keli video, tai padaryk ji padoru ,o ne toki .. 

O kur tu matai parašyta PRO? Ten parašyta Like a pro...

 

per smoke tie tai lucky ,bet tas per duris gražus.

 

Dėkui.

Redaguota , nario MrReco
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

per duris ez yra,kiekvienam matche nupisu iš ekrano ką nors...

Nesitikėt iš nohs gero atsiliepimo. Gi W.V. team caln tagas matos, o NoHs nelabai gerų atsiliepimų apie mumis xD. Nesvarbu. kaip pašaudytum jam bus lucky shot :D, o šiaip gražiai, reiks kada su clanu palošt.

Redaguota , nario irmantas197
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesitikėt iš nohs gero atsiliepimo. Gi W.V. team caln tagas matos, o NoHs nelabai gerų atsiliepimų apie mumis xD. Nesvarbu. kaip pašaudytum jam bus lucky shot :D, o šiaip gražiai, reiks kada su clanu palošt.

Ne del to, net nemačiau aš to tago, kol nepasakei. Šiaip aš apie lucky shot nieko nesakiau, sakiau kad nieko įspudingo, aš tą pats galėčiau atkartot , dabar koks silver bišk geriau pašaudo ir kuria video, geriau bent prieš gold pabandykit palošt, nebus tokių ,,skillu" jūsų visų video... Šitas forumas jau pilnas tokių video, nušauna per savo cs:go istoriją porą geresnių killų ir kuria video, niekas taip nesidaro...

Beje, nemėgstu tokių silverių kurie giriasi, kokie jie yra ahujeni, o sėdi silver, išlipkit su savo teamą bent į gold ir tada kažką bandykit čia šneket :)

Redaguota , nario NoHs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne del to, net nemačiau aš to tago, kol nepasakei. Šiaip aš apie lucky shot nieko nesakiau, sakiau kad nieko įspudingo, aš tą pats galėčiau atkartot , dabar koks silver bišk geriau pašaudo ir kuria video, geriau bent prieš gold pabandykit palošt, nebus tokių ,,skillu" jūsų visų video... Šitas forumas jau pilnas tokių video, nušauna per savo cs:go istoriją porą geresnių killų ir kuria video, niekas taip nesidaro...

Beje, nemėgstu tokių silverių kurie giriasi, kokie jie yra ahujeni, o sėdi silver, išlipkit su savo teamą bent į gold ir tada kažką bandykit čia šneket :)

Tą matchą žaidėm prieš gold. Pats esu Silver elite, bet buvo ir gold novu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jūsų ,,teama" keliauja pirmyn

Realiai esu Master guardian 2, netoli Master guardian elite. Gali baigt su savo silveriais. Dabar kuriu po biski video ir tikrai pamatysi, kad tai nera lucky shotai ir t.t. Rankas dar neviskas zmogau, paziurek i prazaistas valandas ir t.t butu idomu man pamatyt kaip pats vat zaidi savo "nesilveriu" ranke ir t.t. Numesk kurnors savo paskutiniu matchu Scoreboardo fotkes. Pvz pas mane daugelyje perkope 30 killu ir galima sakyt carinau game.(ne pries SILVERIUS !, master guardian1,2) Nebandau saves visiskai sureiksmint, kad as pro ir t.t Tikrai ne. Bet tu galvoji, kad tu vienas cia ne "silveris" kiti vapse noobai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realiai esu Master guardian 2, netoli Master guardian elite. Gali baigt su savo silveriais. Dabar kuriu po biski video ir tikrai pamatysi, kad tai nera lucky shotai ir t.t. Rankas dar neviskas zmogau, paziurek i prazaistas valandas ir t.t butu idomu man pamatyt kaip pats vat zaidi savo "nesilveriu" ranke ir t.t. Numesk kurnors savo paskutiniu matchu Scoreboardo fotkes. Pvz pas mane daugelyje perkope 30 killu ir galima sakyt carinau game.(ne pries SILVERIUS !, master guardian1,2) Nebandau saves visiskai sureiksmint, kad as pro ir t.t Tikrai ne. Bet tu galvoji, kad tu vienas cia ne "silveris" kiti vapse noobai :)

Bravo, bravo, paskutinį kartą kai mačiau buvo jūsų teamoj grynai visi silveriai, buvo net pora silver 1 , ko gero gerai užnolifinot, kad tokie pasiekimai? Ai beje, kaip jūsų vadybininkas laikosi (komandos)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bravo, bravo, paskutinį kartą kai mačiau buvo jūsų teamoj grynai visi silveriai, buvo net pora silver 1 , ko gero gerai užnolifinot, kad tokie pasiekimai? Ai beje, kaip jūsų vadybininkas laikosi (komandos)

Hhahaahhaha juokas ima kai sako "uzsinolaifinot", o pas tave uzboostintas rankas. Zodziu, gerai laikos, dar nesulaukiau 5x5 su tavo "nesilveriu" team, zdz nevieta cia rasinetis neturiu tau ka ir besakyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hhahaahhaha juokas ima kai sako "uzsinolaifinot", o pas tave uzboostintas rankas. Zodziu, gerai laikos, dar nesulaukiau 5x5 su tavo "nesilveriu" team, zdz nevieta cia rasinetis neturiu tau ka ir besakyt.

Esi matęs, kad ieškočiau kas paboostintu ranką? Kaip gaila, bet aš nesu boostintas, gal tu iš  savo patirties šneki, net nežinau :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkam rankas yra viskas per cs:go, o žaidimo lygis tragiškas, nematau prasmės žiūrėti į rankus, jie nieko nesako, mačiau pilna silverių kurie prieš globalus lengvai žaidžia... Žodžiu get life nolifer, nes rankas nieko nereiškia, o tik žaidimo kokybė.

P.S. gražus video :P

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SIlver vs Global nice joke my friend

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Is crosshair placemento matau, kad neesi auksto rank  :) Ir nereikia pist proto, kad rankas nieko neparodo. Parodo pakankamai *Myliu SuperGames.lt* daug. Jei esi MG2 ar ten koks gold nova ir galvoji, kad zaidi kaip DMG/Eagle tai turiu tave supistai smarkiai nuvilt, nes esi toks pat tortas kaip ir kiti tavo ranke zaidziantys, ne kuo geresni. Aisku, turi gera atmaza sakyt, kad komanda ciulpia, bet juk pats zinai tiesa. IR ne, silveriai nezaidzia taip, kaip globalai. :D Kapojates abu kaip durneliai, sededami toj pacioj sudu duobej. Ir jeigu jus prazaide ten po 400 valandu laikot save specais zaidimo - tai... Well, neturiu ka jum daugiau ir bepasakyt istikro :D

Redaguota , nario Koxis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3446 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...